[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Mercedes

Mercedesy XXI wieku
    przez mens-health,
    2007-12-22 17:34:01

Zakładam wątek żeby podyskutować o współczesnych samochodach Mercedesa, ciekawy jestem co sądzicie o solidności, niezawodności, osiągach i prestiżu jednej z najlepszych marek świata. Ogólnie to nie będę się sprzeczał jeśli ktoś stwierdzi że poszli w dół z jakością pod koniec lat \'90, ale uważam że to nadal bardzo dobre i niezawodne samochody.

przez ~szycha,
    2007-12-22 20:23:38

WitamOwszem zgadzam sie że to nadal bardzo dobre samochody. Jeśli chodzi o komfort jazdy, jakość materiałów użytych do wykonania wnętrza, dopasowanie elementów, bezpieczeństwo, osiągi czy nowinki techniczne to jest to pierwsza liga i niewiele jest na świecie firm które mogą sie z nim równać. Gorzej jest z niezawodnością podzespołów czy trwałością elementów zawieszeń. Kiedyś była ona dużo większa. Powodów jest kilka:1. Kiedyś auta były lżejsze i osiągały mniejsze prędkości (również przeciążenia były inne)- wiec ...więcej

przez ~mercedes_taxi,
    2007-12-22 20:43:32

Dziękuje za to bardzo profesjonalne przedstawienie faktów, ja niestety nie jestem biegły w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań Mercedesa, ale sam mam drugiego i nie powiem złego słowa na tą markę, fakt że używam modeli z tzw. lat świetności Mercedesa, bo miałem W124, a teraz jeżdżę W210 czyli E-klasą zwaną okularnikiem. Obsługa tego auta sprowadza się do tankowania, dolewania płynu do spryskiwacza i wizytach na myjni samochodowej i jak widzę jak sąsiedzi mają problem z odpaleniem Opla, czy nawet Audi na minimalnym...więcej

przez ~Salata,
    2008-01-04 20:42:00

Jestem od niedawna uzytkowanikiem Mercedesa (wczesniej) od samego początku jezdzilem tylko włskimi pieknosciami :-) i dyskutowac sie czy sprzeczac nie ma co, auto niby jakosciowe podobne, ale zawsze w porowananiu z konkurencja jakby troche lepsze.

przez ~Robert,
    2008-10-31 10:46:43

Auto jest swietne tylko w nowej E320 po 10 tys km na polskich drogach poszedl mi filtr DPF - 8000 tys za zle paliwo :/

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij