[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Motoreklamy

Auto części
    przez zelazny30,
    2014-09-12 11:30:11

Motointegrator to jeden z największych sklepów z częściami samochodowymi w Polsce. Specjalizuje się również w sperzedaży opon (w tym celu na jednej z podstron można znaleźć formularz który pomoże znaleźćodpowiednie ogumienie). Przesyłka pod wskazany adres lub do jednego z kilku tys Q-serwisów jest darmowa. Zamawiajac do Q-serwisu iestniej również możliwosć montażu opon.

przez pudzianocny,
    2014-09-27 10:43:21

Motointegrator to jeden z największych sklepów z częściami samochodowymi w Polsce. Specjalizuje się również w sperzedaży opon (w tym celu na jednej z podstron można znaleźć formularz który pomoże znaleźć odpowiednie ogumienie). Przesyłka pod wskazany adres lub do jednego z kilku tys Q-serwisów jest darmowa. Zamawiajac do Q-serwisu iestniej również możliwosć montażu opon. Motointegrator należy do grupy Inter Cars - a co za tym idzie asortyment auto części jest ogromny (zaopatrują się w nim głównie warsztaty ...więcej

przez hasok,
    2015-10-12 10:23:34

Kiedy części ulegną zniszczeniu warto poddać je renowacji. Najlepiej wykonać to w specjalistycznej firmie. Sam wykonywałem usługę, gdzie regeneracja felg http://regeneracjafelgszczecin.pl/firmy.html obejmowała piaskowanie malowanie i prostowanie felg. Po tym są wytrzymalsze i lepiej wyglądają.

przez sheldon,
    2015-10-31 21:38:33

Ja ostatnio kupowałem na ucando.pl. Były to zakupy na próbę gdyż sklep jest nowy i chciałem po prostu sprawdzić jak dostawa wygląda. Wszystko sprawnie i części solidnie zapakowane. Bez obaw skorzystam ponownie jak będzie potrzeba:)

przez robertem,
    2015-11-04 11:35:34

Czy istnieją sklepy z cześciami typu Outletów? Ten jest fajny - http://mechanik-sc.pl/czesci-do-ciagnikow,cp63,pl.html- ale szukam czegoś jeszcze.

przez lucjusz,
    2015-11-09 12:32:32

alek, kiedy korzystałeś z tego sklepu? Widziałem jego reklamę w tv swego czasu, chyba rzeczywiście są nowi na rynku. 

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij