[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Motorsport

[DRAG] Unlim500+
    przez zwirz,
    2013-05-01 13:48:45

Trochę przewrotnie w tagach, ale prawdziwie. Na kanwie mody jaką stworzyło czterech znudzonych nieprzeciętnych Rosjan powstał i u nas Warsaw Unlim500+

Czym Unlim 500+ jest? Nie wiem czy jeszcze pamiętacie ale jakiś czas temu SSS (Stowarzyszenie Spritnu Samochodowego) organizowało serie wyścigów na 1/4 mili, temat wyścigów równoległych jak i próba zaszczepienie TimeAttacków na jakiś czas ucichł i nagle - bum! Na profilu CarTurismo widać album WARSAW Unlim 500+. 
    I w sumie wszystko by by...więcej

przez samuraj,
    2013-05-01 22:03:59

Szczerze mówiąc mało mnie to interesuje czy byłaby to impreza dla bogaczy - gdybym mógł wejść i zobaczyć takie maszyny z bliska to ja to kupuję. :)

przez zwirz,
    2013-05-08 09:40:00

Przynajmniej w Rosji można się tam wybrać i oglądać te maszyny na żywca. Jak to u nas wygląda - nie mam zielonego pojęcia, bo nawet organizator milczy pod tym względem (po dość owocnej wymianie maili po poruszeniu tej sprawy kontakt ucichł)

przez samuraj,
    2013-05-08 20:22:47

Czyli raczej nic poważnego ...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij