[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Motorsport

[RAJD] Szombierki Rally Cup
    przez miklaj,
    2013-04-26 23:37:26

Witajcie!

Zapraszamy do udziału w cyklu zawodów organizowanych przez KBR Rally, na terenie klubu sportowego w Bytomiu Szombierkach mieszczącego się na ul. Frycza-Modrzewskiego 3. Będzie ciekawa trasa , nie wygórowane ceny, profesjonalne zabezpieczenie, zaplecze socjalne i wreszcie nagrody dla zawodników, rzeczowe jak i pieniężne (losujemy klasę), foto i wideo. Dla kibiców piwko, kiełbaska oraz muzyka serwowana przez Dj a Zaana. Life is a race. Everything between is waiting!

...więcej

przez samuraj,
    2013-04-27 14:38:28

Trochę nie ten dział. ;)

przez miklaj,
    2013-04-29 22:36:13

Sorry, jeśli nie ten dział nie umiałem znaleźć żadnego działu Imprezy albo Spotkania, proszę o przeniesienie w takim razie.

przez miklaj,
    2013-05-08 22:41:30

Do rozpoczęcia zawodów zostało dosłownie klika dni, a lista już zamknięta. Otwieramy listę rezerwową w razie czego gdyby, któraś załoga wypadła. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń i zapytań odnośnie klasy RWD i właśnie taką postanowiliśmy stworzyć dla miłośników tylnego napędu i pokonywania zakrętów ku uciesze kibiców umiarkowanym poślizgiem. Klasa 5 więc zostaje ochrzczona RWD Classic. 

Miło nam również poinformować, że aby zakorzenić ten sport w Bytomiu postanowiliśmy przewieść na pr...więcej

przez eri,
    2013-05-13 20:43:56

Grubo było :)
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l0UpoiImfr8

przez samuraj,
    2013-05-13 20:48:27

Ale mi szkoda tego Mitsu ...

przez eri,
    2013-05-13 21:03:53

Ten film nie byłby tak spektakularny, gdyby nie ten szalenie widowiskowy spadek klosza latarni na końcu ;) Widziałem sporo rajdowych dzwonów, ale ten jest jednak jedyny w swym rodzaju. Stary w sprzęcie są z zasady przykre, ale przede wszystkim zawsze cieszy w takiej sytuacji brak uszczerbku wśród załogi, choć pewnie napadała ich porajdowa frustracja.

przez samuraj,
    2013-05-14 09:21:09

Załoga zawsze jest najważniejsza, ale oprócz frustracji ja na ich miejscu bym się po prostu zdenerwował, delikatnie mówiąc. :P

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij