[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Newsroom

Dyskusja do tematu: Kia Niro - teraz na poważnie

Kia na całego wjeżdża na teren Toyoty. Kilka lat po hybrydowej Optimie, która sama nie do końca wiedziała, po co i dla kogo jest jej potrzebny spalinowo-elektryczny napęd, Kia Niro parkuje tuż obok Aurisa, czyli najpopularniejszej hybrydy na rynku.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez auto-motor-i-sport,
  2016-09-13 14:09:40

  <p>Być może nie zawojuje rynku, tak jak robi to bestsellerowy Sportage, ale ma okazję go nieco poszerzyć. A jeśli przy okazji uda się zdenerwować głównego rywala, tym lepiej. Kia Niro, czyli pierwsza hybryda Kii na poważnie.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Kia-Niro-teraz-na-powaznie,22932,1">Zobacz artykuł</a>

 • avatar zgłoś
  przez ~Krokiet17,
  2018-01-20 23:13:15

  Główna uwaga - to nie średnica opon ma znaczenie, tylko ich szerokość. Więcej trze - więcej pali. Jest też tego pozytyw - droga hamowania o 3.3 metra (10%) krótsza!!! Wniosek z jazdy testowej - fajne autko. Środek duży i dobrze rozplanowany. Hamulce słabe. Źle - dla mnie - spakietowany, bo XL za droga a L nie ma możliwości dołożenia np. rear cross traffic allert (np. do pakiety ADP). Dopłaciłbym za to w wersji L. Przyciemniane szyby też mogłyby być pakietem do L. Przyspieszenie nie zwala z nóg (Auris jeszcze...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij