REKLAMA

Forum - Newsroom

Dyskusja do tematu: M-ka "w dieselku" coraz bliżej
Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2011-12-16 08:53:02

Bawarczycy zaprezentowali kolejny klip z zakamuflowaną X-szóstką podniesioną do potęgi M. Czy klienci zaakceptują pojawienie się wysokoprężnego silnika pod maską najfajniejszych odmian BMW?

przez rooland91,
    2011-12-16 10:32:52

Skoro TDI może wygrywać w Le Mans to tym bardziej Diesel może być w M5.

przez ~Samuraj,
    2011-12-16 15:02:25

Dajcie spokój. Sprofanować legendarny znaczek wrzucając pod maskę, no dobra, nieźle brzmiącego klekota i afiszować swoje rozwiązanie jako połączenie mega osiągów z niskim spalaniem? Nie, ja się na to nie piszę. TDI może wygrywać Le Mans, ale tu chodzi o coś więcej. Są w ofercie wystarczająco mocne diesle, więc uważam, że to rozwiązanie jest niepotrzebne. ///M to ///M.

przez bartekrozynek17,
    2011-12-16 16:00:08

o co więcej? Chodzi o to, żeby zapi%@#$lało

przez ~Samuraj,
    2011-12-17 00:18:03

Dla mnie to jest profanacja litery M. Sory, ale jestem tradycjonalistą. Jeśli osiągi na tym nie ucierpią, a dźwięk silnika będzie równie dobry co w bynie to nie ma to większych wad, ale mi chodzi o samą ideologię.

przez lukaszjl,
    2011-12-17 02:33:46

...ale no wlasnie heheh tu sie zaczyna turniej z tego co wiem zostaly zgrane dwie ekipy jedna benzyna druga ropa co prowadzi do rywalizacji na maximum [oziomie heheh kibicuje benzynie je je je bardzo dobrze ze takie dwa teamy powstaly choc nie jestem pewny na 100 ehheh ....Dla mnie ten pomysl troche nie pasuje ewentulanie pakiet M dlaczego tak Niemcy wierza w diesla ??? moze maja jakies info z pierwszej reki ehhehe???i te blachy M ZK co mi to mowi hehehe ......

przez ~Samuraj,
    2011-12-17 10:43:11

dlaczego tak Niemcy wierza w diesla ??? moze maja jakies info z pierwszej reki ehhehe???i te blachy M ZK co mi to mowi hehehe ......Hmmm ... .

przez ~POSTER,
    2011-12-17 12:47:49

\'Samuraj\' napisał(-a):Dla mnie to jest profanacja litery M. Sory, ale jestem tradycjonalistą. Jeśli osiągi na tym nie ucierpią, a dźwięk silnika będzie równie dobry co w bynie to nie ma to większych wad, ale mi chodzi o samą ideologię.Sory, ale takie coś mnie śmieszy.

przez rooland91,
    2011-12-17 14:03:30

\'84styleFury\' napisał(-a):...ale no wlasnie heheh tu sie zaczyna turniej z tego co wiem zostaly zgrane dwie ekipy jedna benzyna druga ropa co prowadzi do rywalizacji na maximum [oziomie heheh kibicuje benzynie je je je bardzo dobrze ze takie dwa teamy powstaly choc nie jestem pewny na 100 ehheh ....Dla mnie ten pomysl troche nie pasuje ewentulanie pakiet M dlaczego tak Niemcy wierza w diesla ??? moze maja jakies info z pierwszej reki ehhehe???i te blachy M ZK co mi to mowi hehehe ......Od dawna sprzedają więcej diesli od benzynowców.

przez derpy,
    2011-12-17 18:01:19

Jeśli zbrojne ramię BMW, czyli M ma poszerzać zakres swojego działania to ja już wolę, aby brali się za diesla niż eksperymentowali z elektrycznymi samochodami. Kto wie może za 30 lat będzie się uważało że M z dieslem to klasyka i ideologia.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA