[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Newsroom

Dyskusja do tematu: Nowy Civic - nowe wideo
Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2011-08-16 09:00:22

Przed frankfurcką premierą japoński koncern prezentuje nowy model w kolejnym materiale wideo. Wciąż w kamuflażu.

przez ~Samuraj,
    2011-08-16 13:06:36

No dobrze, tylko ten materiał już chyba był w języku angielskim. Druga kwestia (ta ważniejsza) - dlaczego 2.2 diesel? Moc wystarczająca, ale gdyby był to silnik wysokoprężny o pojemności 2.0 na pewno szybciej i chętniej byłby kupowany. Zdaję sobie sprawę, że Polska to nie jest główny rynek zbytu, ale jakąś tam ilość klientów już myślę stracili.

przez rooland91,
    2011-08-16 14:22:01

Nie bój żaby, będzie też 1.6 CTDi o mocy 115 KM.

przez spurs90,
    2011-08-16 18:35:16

Japończycy jakoś nie czują, że pojemność u nas też jest istotna.W Europie Hondzie idzie tak sobie i muszą mieć świadomość, że jak chcą powalczyć w kompaktach to muszą wypuścić równie ciekawy samochód jak nowy Focus czy już kilkuletnią, ale jarą konstrukcję jaką jest Golf (na 2013 nowy).

przez ~Samuraj,
    2011-08-16 19:47:31

Może i nie czują, ale w innych krajach Europy nie ma tak skandalicznych opłat za silnik powyżej 2 litrów.

przez rooland91,
    2011-08-17 08:51:58

\'garfield\' napisał(-a):Japończycy jakoś nie czują, że pojemność u nas też jest istotna.W ogóle nie zawracają sobie głowy niewielkim polskim rynkiem i polskimi przepisami.Zresztą chyba im się uda, bo akcyza ma zostać zastąpiona podatkiem ekologicznym od ilości emitowanych zanieczyszczeń.

przez ardjan,
    2011-08-18 00:06:09

Czy mówiłem już, że jakoś nie mogę się doczekać?Zdejmijcie te badziewne folie

przez ~Samuraj,
    2011-08-18 02:06:40

Czy mówiłem już, że jakoś nie mogę się doczekać?Można się domyślić.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA