REKLAMA

Forum - Newsroom

Dyskusja do tematu: Pierwszy taki silnik Hyundaia!
Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2009-11-19 14:12:15

Koreański Hyundai zaprezentował swoją pierwszą benzynową jednostkę napędową zaopatrzoną w bezpośredni wtrysk paliwa.

przez daredevil,
    2009-11-20 19:14:28

Widać, że Hyundai się rozwija. Spalanie w ich silnikach już jest niskie, jak je zmniejszą jeszcze o 10% to myślę że miastowi jeszcze bardziej przekonają się do tej marki, jeśli jeszcze seria i ich nie zauroczyła.

przez ~male,
    2009-11-22 21:32:45

widać marka Hyundai coraz bardziej się rozwija mi szczególnie przypadły do gustu te ich modele i20 i i30 widać, że są na prawdę popularne na naszym rynku

przez ~leslaw,
    2009-11-27 15:14:33

jezdze i30, spalanie mam na poziomie 4 l. na miasto jest w sam raz.

przez ~1mechanik1,
    2009-12-03 19:46:07

7% i 12% większy moment może się nie wydawać wielkim odkryciem, szczególnie biorąc pod uwagę, że kosztowało to grube miliony. niemniej w trasie poczuje się dodatkową moc - relatywizm weźmie tutaj górę nad prostymi procentami. fajnie, że hyundai sam robi sobie silniki, bo niektórzy myślą, że jest zależny tylko od kii, a to nieprawda.

przez ~gostek,
    2009-12-04 13:39:37

\'1mechanik1\' napisał(-a):7% i 12% większy moment może się nie wydawać wielkim odkryciem, szczególnie biorąc pod uwagę, że kosztowało to grube miliony. niemniej w trasie poczuje się dodatkową moc - relatywizm weźmie tutaj górę nad prostymi procentami. fajnie, że hyundai sam robi sobie silniki, bo niektórzy myślą, że jest zależny tylko od kii, a to nieprawda.polecam fajna stronke, autoofertomierz.pl - zestawienie kilku konkurencyjnych modeli i marek z porownaniem

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA