[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Nowy numer MAXI tuning-u

Lutowy numer MAXI tuningu 022008
    przez bartekrozynek17,
    2008-01-28 12:05:53

2008 rok nabiera rozpędu. Rozpędu nabieramy też i my. W kioskach znajdziecie już nowy numer.A w nim:Wywołujący szczękoopad Garbus Hotrod mad in Poland.Prezentacja Subarynki WRX STi i nowego Evolutiona.Zmyłkowy Civic V gen.Wydumany Colcik ze wschodu.Grrrrrubaśny Accord z Meksyku.Golf IV z pięcioma turbinkami.interesujący Golfik jedyneczka w cabrioPolo mocno wyRATowane - pełen szacunbardzo performance\'owe Toledo - turbinka i kompresor pod jedną maską - to lubimyWyceniamy mody w 200sx - zobaczcie ile siana pochłan...więcej

przez mily007,
    2008-01-28 13:38:34

Numer naprawde dobry, sporo polskich samochodow :wink: Gdy zobaczylem Garbusa zaczelem znow wierzyc, ze komus jeszcze chce sie robic cos profi, od poczatku do konca. Naprawde duze wrazenie.EG Civic VTi, zabiedzony z zewnatrz, zabiedzony wewnatrz, jedynym plusem jest ladna moc, ktora mozna wyciagnac z B16A2. Szkoda, bo nie warto koniecznie udawac sleeper\'a majac VTi, ten model staje sie juz tak rzadko spotykany, ze warto byloby doprowadzic go do jakiegos porzadnego stanu.CD5 Accord fajny powtarzalny projekt na...więcej

przez boilister,
    2008-01-28 22:22:47

Na stronie maxituning z rogu jest starszy numer a opis lutowego :wink: Gdy zobaczylem Garbusa zaczelem znow wierzyc, ze komus jeszcze chce sie robic cos profi, od poczatku do konca.co w tym dziwnego?

przez mily007,
    2008-01-28 22:58:11

Co w tym dziwnego? Malo jest takich projektow w Polsce, gdzie wszystko ladnie sie sklada, gdzie nic nie brakuje, gdzie wszystko do siebie pasuje.

przez ~Guest,
    2008-01-29 20:49:53

A ja się zawiodłem... jakoś nic szczególnego w tym numerze nie ma... Dziewczyna jakaś taka nie teges.... fury z resztą też. Niby garb i mk4 są fajne ale to troche mało. :wink:

przez unknown123,
    2008-01-29 22:39:31

A mi sie numer podoba.Oczywiście najlepszy artykuł o Trans-amie :mrgreen: Ale właściciel felgami troche zrąbałGarb Hot rod piękny projekt, zdziwiłem sie że polskiReszta aut ciekawa, jedne bardziej a drugie mniej.W dziewczynie mi cosik nie pasuje

przez ~Guest,
    2008-01-30 14:07:31

jak narazie doszedłem do artykułu o Colcie i jedyne do czego mam zastrzezenia to z leksza nietypowy sposób rozmieszczenia konfrontacji Imprezy z Lancerem, gdzie tekst o Imprezie umieszczony został na stronach parzystych, a o Lancerze na nieparzystych. W pierwszej chwili zamotałem sie i myślałem, że to jakies braki w druku czy w stronach. Dopiero przewracając kartke skumałem temat Ciekawie za to zapowiada sie artykuł o kosztach tuningu. Przeczytam go z zainteresowaniem, ale juz na pierwszy rzut oka widac, że kwoty wychodza kosmiczne

przez olga1891,
    2008-01-30 21:47:04

Jak zobaczyłem na okładce napis: Honda Accord to pomyślałem że może być ciekawie ale... mój zapał troche ostudziły zdjęcia tegoż samochodu. Technicznie super jednak jak dla mnie tota Honda jest już oszpecona tym carbonem Golf IV z felgami od meśka tez fajny. Szczególnie spodobało mi się wnetrze. Kozackie.Golf Cabrio ma szpetne felgi (kolor jest taki sobie ) jednak i tutaj wnetrze mi sie bardzo podoba Civic Super. Podoba mi sie bardzo. Taki silniczek by w zupełności dla mnie wystarczył Dobre porównanie Miśka z...więcej

przez nolit,
    2008-02-14 12:51:02

No dobra.Garbus [color=\"red\"]10/10[/color] - nie przepadam, ale to nie znaczy, że nie doceniam Maxi Girl 9/10 - taka troche mamusia, ale bardzo mi się podoba, od buzi aż po stopy, wszystko na miejscu i takie jak należy :mrgreen:Impreza vs Evo - wciągający artykułTrans Am 9/10 przez to bra wygląda, jakby miał dziób z plasteliny :roll: Poza tym genialnyCivic 7/10 - nieszczególny z zewnątrz, a raczej nie do końca w moim typieColt 8/10 - kilka detali mi sie nie podoba, ale plus za upchanie tych pozytywnych części...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij