[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Off-topic

Auto Tuning Show Piła 3-5.06.2005
    przez bartekrozynek17,
    2005-05-02 11:59:10

Nie znalazłem nigdzie jeszcze komentarzy co do najbliższej imprezy w Pile więc zapytam czy bywaliście tam w poprzednich latach?? Warto zrobić te 300kilo i tam jechac?? Na stronce obiecują rzeczy niezwykłe, ale czy nie będzie jak zwykle??

przez iwonaradzikowska,
    2005-05-02 12:02:12

trzeba przyjechac zeby to sprawdzicczym nas wiecej tym lepiejja bede na 100%

przez bartekrozynek17,
    2005-05-02 12:09:37

No masz Brachu rację TRZEBA BYĆ Ja też zbieram ekipę i jadę

przez iwonaradzikowska,
    2005-05-02 12:33:10

Esper jakie masz autko?

przez bartekrozynek17,
    2005-05-02 12:45:56

\'PITERd\']Esper napisał(-a):Heheh jeśli chodzi Ci o to czy będę się prezentował to nieeee:) Za wysokie progi na moje nogi hehe:) Jadę jako oglądacz:) A jeżdzę Vectrą A:) Pozdro:)

przez ~Guest,
    2005-05-02 13:12:13

Zostało jeszcze ponad miesiąc do tego zlotu ale jak ktoś z was będzie to wiadomo relacja i fotki mile widziane Ja się nie wybieram bo za daleko i z drugiej stron zloty mi się znudziły bo się nic nie dzieje- dlatego chodzę tylko na ćwiartkę.JPewno wiekszość wie, a jak nie to ten zlot w Pile to jest przeniesona impreza która kiedyś odbywałą się na lotnisku aeroklubu w Toruniu. Niestety słynęło to kiepskiej organizacji i słabego zabezpieczenia czego efektem było sporo wypadków (dlatego włąsnie W Toruniu zakazano organizacji)

przez iwonaradzikowska,
    2005-05-02 13:18:52

ostatnia pila byla juz OKwiec teraz bedzie tez dobrzeno zostal miesiac a ja mam auto w podstawienie wiem czy wyrobie sie ze zrobieniem wszystkiiego.dobrze ze mam juz plany :-) co trzeba zmienic

przez patryk-sznura,
    2005-05-02 14:05:40

Jak już pisałem w innych tematach to na 99% jade

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij