[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Forum - Off-topic

Czym jeździcie na codzień ?
    przez amochecka12,
    2005-05-01 17:22:37

...nie znalazłem podobnego tematu na forum wieć sam go załozyłem....a skoro ja go utworzylem to sam zaczne na codzien lub co kilka dnia jezdze REANAULT 19 i KANGOO II generacji...autka sa oczywiscie nieporownalne.....w kangoo jest duza miejsca....o czym mozemy zapomniec w 19...ale za to 19 odwdziecza sie dobrym silnikiem....a czym wy jezdzicie???

przez ~Guest,
    2005-05-01 17:53:13

Ja na codzień niczym nie jeżdze ale raz na jakiś czas gdy umyję samochód i go wysprzątam we środku to wtedy jadę z ojcem na lotnisko (na krywlanach) no i wtedy sobie troche śmigam ... ....

przez mateusz11,
    2005-05-01 18:15:54

Tramwajem W rodzinie jest Seicento więc często nim śmigam. Już niedługo będę posuwał własnym CRX-em :twisted:

przez ~Guest,
    2005-05-01 19:14:51

No ja nie mam wyboru i jeżdże moją Asterką Ale nie przeszkadza mi to.

przez ~Guest,
    2005-05-01 19:43:39

Ja łaże wszędzie na nogach lub rowerem (jeszcze 1,5 roku :cry:) A z rodzinką bujam się Renault 19 lub Fordem Curierem

przez ashleypark,
    2005-05-01 21:21:42

Ja jeżdzę rowerema tak w ogóle to będę jeździł (tzn czeka na moje prawko ) Audi A6 2,5 V6 TDI:twisted:

przez ~Guest,
    2005-05-01 21:50:01

\'pit.bull\']No napisał(-a):żebym ja mógł jeździć taką astrą to i mi by nie przeszkadzało hehe ...

przez ~Guest,
    2005-05-01 22:02:37

Ja najczęściej jeżdze metrem, a popołudniami rowerem (bo rowerów nie dotyczą ograniczenie prędkości :mrgreen: )Samochodem jeżdżę jak w domu któryś samochód jest nieużywany. Albo SC 1.1 (kiedyś mialo 54 KM, teraz ma coś kolo 10 KM mniej bo tłumik środkowy poszedł) albo VW Touranem 2.0 TDI (oficjalnie 140KM, a nieoficjalnie 154 KM). Cały czas czekam na swój pierszy własny samochód. Póki co oglądam się za taiocha - najbardziej za Civiciem V Coupe 1.6 i nieco mniej za Nissanem 200 SX. Co będzie zobaczymy

przez patryk-sznura,
    2005-05-01 22:06:17

Mój środek transportu już chyba każdy zna a jak nie to mówie że jest to Honda Civic.Jeszcze do niedawna jeździłem czasami Mercedesem MB 100 ale w środę go sprzedałem.Innym moim środkiem transportu jest mój rower (jak będę miał okazje to zrobie fotki ) którym w większą część mojego miasta dotre szybcie niż autobusem czy tramwajem \'Manx\']bo napisał(-a):Oj muszę powiedzieć że rowerów chyba też dotyczy a prędkości te najczęściej ustalają piesi którzy chodzą ścieżkami rowerowymi :evil:

przez ~Guest,
    2005-05-01 22:11:29

\'QrakPL\'][quote napisał(-a):bo rowerów nie dotyczą ograniczenie prędkościOj muszę powiedzieć że rowerów chyba też dotyczy a prędkości te najczęściej ustalają piesi którzy chodzą ścieżkami rowerowymi :evil:Ja sie nie patyczkuje - mam głosne i sląbe hamulce i jak im zapiszcze (prawie 0 strat prędkości) to od razu uciekają - naprawdę lepsze niż dzwonek :mrgreen: A zresztą polaka poznasz po tym że samochodem to jedzie lewym pasem jezdni, a chodzi srodkiem ścieżki rowerowej a nie chodnikiem

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij