[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Off-topic

Jak najkorzystniej pozbyć się starego auta
    przez gasiorek,
    2014-11-27 22:14:34

Nie chce mojego auta tak po prostu oddać na złom. Może jeszcze ktoś by mi za nie cos zapłacił i komuś przydałyby sie jszcze sprawne części. Myślałam o  skupie samochodów w moim rodzinnym Trójmieście http://skup-aut-trojmiasto.pl/kontakt/ Tylko nie wiem jak zniimi rozmawiac o cenie, no i czy wogóle da się rozmawiac o cenie.

przez airmatic,
    2014-11-28 07:59:17

Tutejsze forumowe milczenie i mizeria adminów nie pozwala znaleźć tego, co by nas interesowało w sprawie regionalnej. To trzeba załatwiać mailowo z redaktorami. Wtedy pomogą.Nasza społeczność nie jest aż tak poinformowana, a po drugie dość bierna.
    A tak w ogóle, powodzenia

przez mania889,
    2014-12-09 08:45:57

może spróbuj wystawić na allegro, otomoto i inne tego typu serwisy? Jeżeli będziesz miał korzystną cenę to prędzej czy później ktoś się do Ciebie odezwie. Popytaj jeszcze wśród znajomych, tak równie często sprzedają się samochody, bo "sprawdzone", bo znajomy nie oszuka. A kupując od jakiegoś pana X nie mamy pewności czy nam się za miesiąc auto nie rozpadnie :)
    pogotowie24-mój mąż zawsze pomoże.

przez lucjusz,
    2014-12-09 10:37:41

Jak jest w idealnym stanie to najlepiej sprzedać rodzinie. Jak w dobrym to do komisu, może uzyskasz cenę jaką chcesz. 

przez marek-hh,
    2015-02-24 13:41:08

@gasiorek, co w końcu zrobiłeś z samochodem? Ja mój ostatnio sprzedałem na oxl. Facet zadzwonił i kupił. Jasno i rzetelnie opisałem, co w moim samochodzie było zepsute lub zarysowane i wyceniłem go uczciwie. Warto w ten sposób się ogłaszać i dokonywać transakcji, bo to, co dla nas jest złomem, dla innych może stanowić wartość...

przez danusia65,
    2015-03-13 13:37:14

Nie sprzedawać od razu tylko wystawić i czekać. Na pewno wreszcie ktoś się znajdzie co da cenę, którą chcemy wziąć za auto. 

przez sylwia4012,
    2015-05-22 22:59:07

Jeśli jesteś z trójmiasta to koniecznie zajrzyj na stronę http://panta.gda.pl/ P rowadzą skup stali i metali kolorowych, a na dodatek mają bardzo dobrą obsługę klienta. Mają tez dobre ceny. Polecam

przez lechu13,
    2015-08-07 15:49:32

Jak bardzo stare i zabytkowe jeszcze to dawaj ogłoszenia do gazet i w internecie na całą Polskę .

przez szuramwahaczem,
    2015-08-28 21:43:09

ja swojego staruszka sprzedałem w komisie na chłopskiej w rudzie śląskiej

przez tomek-8,
    2015-09-29 19:45:46

Bez dodatkowego finansowania samochodzika dodaje sie do darmowych ogłoszeń sprzedajemy.pl, plus opcja płatna na otomoto.pl i czeka się na telefon. Nadzieja upada bo telefon milczy... jedziemy na szrot. Już od złotówki i jeszcze cena do negocjacji. Ktoś nadal liczy, że sprzeda :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij