[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Off-topic

Jaki wydajny zapach samochodowy?
    przez zelazny30,
    2014-11-18 08:57:18

Jakich zapachów najczęściej używacie w autach. Kupowałem kilka razy te z hipermarketów - ale są one najczęściej mało wydajne i szybko się ulatniają.... Jak to z tym u was jest?

przez pudzianocny,
    2014-11-18 10:52:10

Bo kupujesz pewnie najtańsze pachnidła i taki jest właśnie efekt. To trochę tak jak z tymi tanimi perfumami - które po dwóch godzinach od użycia przestają pachnieć. 
    Sam najczęściej kupuje jakieś markowe listki zapachowe, najczęściej są to Yankee Candle - długo pachną, tylko nie wszędzie można je niestety kupić. Sam zamawiam przez net
    Czasami można je również znaleźć na jakiś stacjach benzynowych czy sklepach motoryzacyjnych. 

przez labert,
    2014-11-24 10:35:25

Ja łapie co na stacjach mają, ostatnio ambi pur (czy jakoś tak) w takich małych kosteczkach - długo się trzyma.

przez mania889,
    2014-12-09 08:49:48

Ambi pur jest bardzo dobry, mamy go w swoim aucie najczęściej. Słyszałam też o yanke, niestety nie wiem czy rzeczywiście długo trzyma i jest dobry efekt. Może ktoś go ma lub miał?
    Pogotowie24 - hydraulik, elektryk, spawacz i ślusarz. Firma mojego męża zawsze do usług.

przez mopis,
    2015-04-01 21:52:20

A ja nie lubię tych wszystkich zapachów... Wolę raz na jakiś czas zrobić ozonowanie i świeżo jest na długo. Jeżdże do serwisu PerfectClima.pl

przez cholender,
    2015-04-09 15:04:08

Miałem swojego czasu choinkę "Energy" (od Wunderbaum) -  kolor czarny. Była moc, ale tylko parę tygodni ;)

przez paulinasikora,
    2015-04-09 16:51:45

A ja kupiłam z biedronki takie zapachy na plastikowych patyczkach wtykanych w wentylacje i sa super :) A do tego tanie....

gry

przez cholender,
    2015-04-24 15:16:10

Miałem swojego czasu choinkę "Energy" (od Wunderbaum) -  kolor czarny. Była moc, ale tylko parę tygodni ;)
    Znowu kupiłem i powiem Wam, że doskonale się sprawuje :)

http://www.monitorowanie24.pl

przez patka9,
    2015-06-03 13:54:40

Ambi pur ma intensywny zapach, kupuję też do domu, około miesiąc pachnie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij