REKLAMA

Forum - Off-topic

Kredyt na samochód
    przez sylwia4012,
    2014-06-26 15:53:51

Czy opłaca się zaciągać kredyt na zakup nowego samochodu, czy może lepiej postarać się jakoś odłożyć brakującą nam część kwoty? Znalazłam tylko coś takiego www.comperia.pl/forum/kredyty/72-kredyt-na-samochod.html
    . Mój mąż może jeszcze wziąć go w leasing na firmę, ale nie jestem pewna czy samochód nie musi speniać ściśle okreslonych kryteriów. Co polecacie? Co się bardziej opłaca?

przez bbbbbb21,
    2014-06-30 12:40:51

osobiście nie mam firmy więc raczej dozbierałbym brakującą kwotę i wtedy kupił samochód co do leasingu to chyba dobra propozycja dla właściciela firmy-----------------------------------Najlepsze buty do biegania Sprawdź sam

przez magda906,
    2014-07-05 15:53:05

Ja tam postawiłabym na leasing, zwłaszcza, że teraz na przykład www.vwbank.p oferuje go na bardzo dobrych warunkach. Sama mam u nich konto osobiste i teraz zaciągnęłam też kredyt hipoteczny na mieszkanie. Wszystkie warunki są jasne i przejrzyste. Sprawdź, może akurat ich oferta będzie ci najbardziej odpowiadać.

przez zyfia,
    2014-07-15 19:22:05

Moim zdaniem opłaca się kredyt wziąść na auto, taniej wychodzi. 

przez wolski,
    2014-07-28 14:24:13

Ja brałem przez firmę kredyt na auto, 32 tysiące dokładnie. Firma z Poznania, ale działa na terenie całego kraju. http://kredytnaauto.com.pl/

przez pudzianocny,
    2014-09-12 09:56:18

Jestem generalnie zwolennikiem odkładania pieniędzy i kupowania za gotówkę. Ale z drugiej strony wiem, że nie zawsze tak się da. Nie zawsze mamy z czego odłożyć, nie zawsze mamy tak silną wolę.
    Jak już zaciągać kredyt to starać się trzeba znaleźć ten najtańszy - najlepiej z oprocentowaniem poniżej 10% w skali roku.
    Sporo ciekawych dyskusji toczy się na tym forum na temat kredytów samochodowych http://www.forum-kredytowe.pl/f126/
    Odsyłam, ponieważ userzy gdy mamy taką potrzebę wyłowią nam nprawdę fajne promocje o istnieniu których często nie zdajemy sobie sprawy.

przez alutka79,
    2015-01-28 16:56:55

Odradzam auto nowe z salonu na kredyt. W ogóle odradzam nowe auto kupować z salonu. .Przerabiałam to i masakra

autoplugin 

przez lukika,
    2015-02-20 21:51:42

Zdecydowanie lepiej kupić używane za gotówkę szczególnie że im więcej elektroniki (a w nowych jest jej dużo) tym ciężej to odczuwa kieszeń :) polecam używane auto, a plus jest taki że nie musisz jeździć do salonu na przeglądy obowiązkowe tylko jedziesz do warsztatu który znasz i który ma normalne ceny :)

przez marek-hh,
    2015-02-24 13:15:17

Jeśli dozbieranie pieniędzy nie zajmie mln lat, tylko np. rok lub dwa, warto poczekać. Jeśli natomiast zależy nam na czasie, warto samochód wziąć w leasing, zdecydowanie!

przez danusia65,
    2015-03-13 13:34:51

Ja jakoś jestem negatywnie nastawiona na kredyty na auto. 

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
REKLAMA