[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Off-topic

Opinie na temat aut (potrzebne w zakupie auta)
    przez texas-ranger,
    2008-02-22 19:25:04

Witam!Temat zakładam w imieniu kolegi który w najbliższym czasie ma zamiar kupić auto....Chiałbym żebyście napisali tu wasze lub waszych znajomych opinie na temat poszczególnych samochodów:- Skoda Octavia 1.8 20VT (150 i 180KM)- Seat Leon (ten sam silnik)- VW Golf IV (ten sam silnik)Głównie chodzi o konfort jazdy, awaryjność, koszty eksploatacji, koszty części zamiennych (zawieszenie, silnik itp) no i najważniejsze, kumplowi chodzi o to żeby kupić auto z silnikiem benzynowym z turbiną wmiare mocne ale żeby podes...więcej

przez olga1891,
    2008-02-22 20:12:38

Rafal__Kno i najważniejsze, kumplowi chodzi o to żeby kupić auto z silnikiem benzynowym z turbiną wmiare mocne ale żeby podeszła do tego instalacja gazowa żeby koszt utrzymania niebył wysoki.....heh... niech ma ze 400 koni a pali tyle co malacz elegant Spoko spoko...Z tego co słyszałem to te silniczki z turbałką nie najlepiej znoszą gazownie. Ale za taki hajs celowałbym w mniej więcej coś takiego:Oczywiście da się znaleźć accorda w hdb. Galant po 97 roku moze by podpasował z silniczkiem 2.5 V6 ale nie ma nadwozia hdb.

przez texas-ranger,
    2008-02-22 21:14:06

To nie mósi być HB tak tylko napisałem odnośnie tych samochodow co podałem....Może byś hb sedan kombi byle był mocny silnik.....Kumpel chciałby jakiegoś benzyniaka z turbiną ale żeby było można go zagazować i żeby nic sie nie rozsypało w silniku od tej instalacji....Cały czas sie zastanawia nad tą Octavią VRS (180 KM) rocznik np 2002-2003.... Tylko słyszałem że octavia niezbyt lubi lpg....A ta czarna honda którą podałeś jest wypaśna sam bym sobie taką kupił jakbym miał $ $ $ $

przez bartekrozynek17,
    2008-02-22 21:21:27

a czemu nie chce Diesla?

przez teofill,
    2008-02-22 21:34:54

Bo chce mocny samochód. Ja osobiście wziąłbym jakiegoś diesla.

przez texas-ranger,
    2008-02-22 21:43:30

Diesla tak mocnego nie kupi chyba że jakieś audi 3.0 TDI albo większe ale cena już odpowiednie wyższa......Jemu chodzi też o to żeby zamontować blow-off\'a zeby było eż ladnie słychać przy większych obrotach.....Cały czas skłania sie ku skodzie tylko wiecie może jakie to ma spalanie w mieście/trasie?? I jak z ewentualnymi częściami np zawieszenia??chyba ze macie jakieś dobre stronki z opiniami urzytkowników takich samochodów to podajcie każda pomoc sie przyda....

przez bartekrozynek17,
    2008-02-22 21:47:59

chłopaki z Jetronica chipem robią 180 kucy i lata, a pali nic:)

przez ~Guest,
    2008-02-22 21:52:08

Jeżeli nei stać kogoś na utrzymanie benzyniaka mocnego to albo niech kupi diesla, albo mniejszego, mniej palącego benyzniaka. Jak chce kolega tanio jezdzic i dynamicznie to niech łyka 1.9 TDI - szybkie i oszczedne - jak wexmie ASZ, AWX (130KM) albo ARL (150KM), to nie będzie narzekał na osiągi, a spalać mu będzie mało.A tak w ogóle to bez przesady - 1.8 T przy normalnej jeździe nie palą tak duzo - 11-12 w mieście to nie jest jakas potworna ilość żeby az dziadowaćz gazem.

przez bartekrozynek17,
    2008-02-22 21:53:22

no właśnie, benzyna, turbo, blow off i LPG? jakiś oksymoron się z tego robi...jakoś nie mogę uwierzyć w długowieczność/bezawaryjność takiego setupu.Albo kup obojętnie co, a w Zakopcu albo w Krakowie chłopaki Ci swapa na TDI zrobią Ogarniają wszystko! Jest już BMW z TDIkiem, jest Corrado, kończą Cali, to nic im nie straszne

przez ~Guest,
    2008-02-22 22:13:29

taka niższa półka cenowa...a silnik takze podatny na mody + chyba nie powinno być problemów z włożeniem gazu, a wogóle zawsze można dodać \"t\" do tego silnika... bertone

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij