[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Off-topic

Pierwszy raz czyli wasze pierwsze spotkania z tuningiem
    przez bodzix,
    2005-02-14 11:20:20

Od czego zaczeło się wasze zainteresowanie tuningiem jak to się wszystko zaczeło co było powdem tego zainteresowania. Ja np. kidey zobaczyłem NFSU1 to od razu wiedziałem że musze się zainteresować tuningiem poprostu byłem zauroczony.

przez mariuszpl,
    2005-02-14 11:53:58

moim pierwszym slowem po urodzeniu nie bylo \"mama\", lecz \"auto\" no i zaczalem poznawac wszystkie \"poddziedziny\" samochodowe ikocham samochody, nie tylko tuning, ale tez ciezarowki, melexy Buggy i wszystkie takie \"gadzety\" :]

przez ~Guest,
    2005-02-14 12:18:12

Ja jak bylem maly jezdzilem z ojcem do pracy jezdzil ciezarowka podobalo mi sie zaczelem prowadzic sam auto interesowalem sie motorycaja nadal sie interesuje a pozaniej taki pomysl jeden ktos mi podrzucil (nie powiem jaki :wink: ) i zaczelem sie interesowac tuningiem az w koncu tuning stal sie moja najwieksza miloscia stal sie moim zyciem

przez %c5%bcari97,
    2005-02-14 14:00:01

No ja powiem tak. Moje pierwsze spotkanie z tuningiem zaczęło się od momentu jak obejrzałem drugą część Szybkich i Wściekłych. Od tamtego momentu stale się tym zajmuje w wolnych chwilach ale jak narazie nieprzesadzam bo:1. Niemam Auta2. Niemam jeszcze nawet prawa jazdyAle jak już te obie rzeczy będą to się zacznie zabawa na całego :D:D

przez patryk-sznura,
    2005-02-14 14:29:39

Sądze że sprawiły to filmy fast&furious i 2F2F. Jak nie miałem jeszcze własnego wózka to zdązyła powstać 1-sza część NFS:U co pzykonało mnie w tym temacie, a poza tym jeden mój kumpel lekko przerobił swój wózek. Spodobało mi się to. Myślę że takie były początki

przez ~Guest,
    2005-02-14 14:33:14

Ja od zawsze iteresowalem sie samochodami , motocyklami i tuningiem

przez ~Guest,
    2005-02-14 14:35:34

Pierwszy raz... poczatkowo w realu, auta na miescie. Lekki tuning i to wszystko, gdy zobaczylem F&F zrozumialem ;D Autka nie mam, ale czasem tak sobie mysle, ze jak sobie kupie jakies autko to co ja moge w nim przerobic Moje marzenie? Opel Tiga, Opel Calibra

przez ~Guest,
    2005-02-14 15:13:37

Rajdowy Fiat 126p w latach stanu wojennego, a niedługo później przejażdżka ospoilerowanym Golfem mk1 w RFN.

przez ~Guest,
    2005-02-14 15:59:30

jak dobrze pamietam to samochodami interesuję się od czasów wczesnego dzieciństwa, a tuning zaczął mnie rajcować jeszcze przed ukazaniem sie filmów z serii F&F, ale po obejrzeniu tych filmów moja choroba o nazwie tuning jeszcze bardziej sie rozprzestrzeniła w moim ciele i tak juz zostało......a jest to choroba nieuleczalna :wink:

przez rondstill,
    2005-02-14 16:15:27

Słowo \"Tuning\" zanstalowało mi się w głowie od 10 roku życia i zacząłem zdobywać wiedze o tym słowie ... , a potem wyszedł film F&F i się zaczeło.Kupowałem gazetki, obserwowałem zloty itp. i trwa to do dzisiaj i jest git. Tuning to moja pasja i hobby 8)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 8
REKLAMA