REKLAMA

Forum - Off-topic

Przeprowadzka
 • avatar zgłoś
  przez pati,
  2015-07-18 22:47:02

  Ostatnio czytałam na http://blog.express-przeprowadzki.pl/ bardzo ciekawy wpis na temat bezpiecznego transportu mebli podczas przeprowadzki.

 • avatar zgłoś
  przez kompator,
  2015-10-13 13:41:58

  Ja przeprowadzałem się na własną rękę. Pożyczyłem samochód od znajomego.

 • avatar zgłoś
  przez werok33,
  2015-11-21 16:16:00

  O dzięki za linka, przyda się:-) właśnie przeprowadzamy się niedługo do Warszawy, bo dostałem tam pracę, w sumie awans:-) Teraz już nasz developer Warszawa Wola załatwia nam tam resztę formalności, bo praca jest na Woli właśnie:-) Cieszę się, ale jestem przerażony ta całą przeprowadzką... Dobrze, że już współpracuję z profesjonalnym biurem developerskim i mam nadzieję, że z tego linka też wysnują się jacyś profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia, z doświadczeniem przede wszystkim! Bo ja się na tym nie znam, dlatego stawiam na fachowców!

 • avatar zgłoś
  przez magda906,
  2015-11-28 17:22:01

  Najwygodniej i najbezpieczniej jednak przeprowadzać się z firmą. Znłaszcza zagranicę. Znajomi przeprowadzali sie do Niemiec z Jupiterem http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-niemcy- bardzo profesjonalne podejście, pomoc na każdym etapie i bezpieczny transport, na czas, bez problemów.

 • avatar zgłoś
  przez fifi15,
  2015-11-30 20:06:52

  Hejka, my z mężem przeprowadzaliśmy się sami. Pamiętam jakby to było wczoraj a to już minęło kilka wiosenek. Mój mąż prawdziwy facet z dumą!! :P pożyczył wtedy przyczepkę od swojego taty podpiął do samochodu i woził nasze rzeczy i sam wynosił na 4 piętro w bloku winda była zepsuta. A teraz jak wybudowaliśmy dom i trzeba było zabrać z mieszkania kilak rzeczy to już się nie męczył jest stary i rozsądny jak to powiedział hehehe. Wypożyczył dostawczaka najął trzech młodych chłopaków i nam pomogli. Ale ta pierwsza przeprowadzka była taka romantyczna!!!!

 • avatar zgłoś
  przez ~Jakub,
  2020-11-22 18:49:49

  Zdarzyło mi się organizować transport do przeprowadzki samemu, jak i korzystać z usług firmy się w tym specjalizującej. Co jest lepsze? Na moim przykładzie zdecydowanie firma. Wcale nie wyszło drogo, dużo oszczędzonego czasu, brak uszkodzonych mebli (co w moim wykonaniu się stało... koszt naprawy taki jak koszt firmy do przeprowadzki...) No ja polecam specjalistów. Korzystałem z formy z Gorzowa Wielkopolskiego - https://przeprowadzki-gorzow-wielkopolski.pl/

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA