Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Off-topic

Wynajem samochodu w Łodzi
    przez paragraf,
    2016-03-06 09:13:04

Jak w temacie, możecie polecić jakąś dobrą i niedrogą wypożyczalnię samochodów w Łodzi? Nie mam preferencji jeżeli chodzi o marki - może to być auto typu sedan. No i dobrze utrzymane, aby nie było.

przez uxorek,
    2016-03-07 08:47:13

Jeżeli chodzi o koszta, to zależy od wypożyczalni i samochodów jakimi dysponuje - jakie ma w swojej ofercie.
    Do tego dochodzą jeszcze koszta takie jak kaucja - która jest zwykle zwrotna. To na co należy zwracać uwagę, to aby auto posiadało pełne ubezpieczenie. Tutaj sobie sprawdź. Posiadają głównie auta marki Toyota. Zadbane i dobrze wyposażone. Cenowa też jest przystępna. A jeżeli znajdziesz gdzieś podobna ofertę taniej, to zadzwoń do nich - być może zaproponują Ci porównywalne lub lepsze warunki.

przez pade,
    2016-03-17 15:57:05

Jeśli ktoś pochodzi z okolic stolicy na pewno przyda mu się namiar na taxi w warszawie Zależy nam na Twoim bezpiecznym i sprawnym powrocie do domu. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych klientów. Uprzejmość i uczciwość to nasza dewiza.

przez magda906,
    2016-05-17 20:03:16

Hej, ja natrafiłam na ofertę http://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-lodz/pli muszę wam powiedzieć, że wygląda fajnie . Ceny bardzo przystępne ,samochody dobrej jakosci i nie pobierają kaucji. Mogą podstawić autko na adres. Wydaje się być spoko.

przez krystian90,
    2016-09-29 19:35:32

Całkiem dobrą ofertę ma Panek. To solidna marka, rodzima, z zasadami. Mają naprawdę fajnie przemyślane zasady wynajmu. Zawsze byliśmy z nich zadowoleni.

przez axaros123,
    2016-09-29 20:13:29

Wynajem samochodu to dosyć droga sprawa. Czasem nawet opłaca się kupić gruchota i go porzucić, np. w Stanach.

przez krystian90,
    2016-10-29 22:29:59

Jasne, że droga sprawa, ale to jest zawsze relatywne. Jak się z takich Stanów do PL przylatuje 4x do roku to nie ma sensu trzymanie tu gruchota i modlenie się, żeby go korozja nie zeżarła. ;) Wtedy to się opłaca, tak samo gdy masz sprawę do załatwienia biznesową i auto siądzie, albo gdy korzystasz z OC sprawcy. w Panek opcji do wyboru jest wiele, samochodów jest mnóstwo na każdą sposobność.

przez bast652,
    2016-10-30 20:52:04

No Polska to Polska. NIe ma co do Stanów porównywać :) 

przez metaljoe,
    2016-11-01 11:53:31

Ja nie tak dawno korzystałem z usługi wypożyczalnia aut Dębno koło Gorzowa. Jestem niezwykle zadowolony - nie wiedziałem, że w dzisiejszych czasach można wynająć samochód osobowy za 150 zł za dobę - nowy zadbany KIA - polecam

przez ~Adrian140,
    2016-11-29 22:06:52

Panek - w Łodzi z tej wypożyczalni korzystałem. Dostałem świetne auto, zadbane czyste i oczywiście całkowicie sprawne. Nie było problemu ze zwrotem i formalnościami. Te zajęły tylko kilka chwil.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij