[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Off-topic

Wypowiedzi na temat Gazet tuningowych
    przez emeraldcity,
    2004-12-17 11:35:20

Jakie gazety polecacie [/img][color=\"red\"]Vyzn-R: To jest topic nie zwiazany z designem wiec zostaje przeniesiony...[/color]

przez brzeg,
    2004-12-17 11:56:39

Najlepsza chyba jest GT ale nie widziałem jeszcze MAXI

przez iwonaradzikowska,
    2004-12-17 11:59:08

Gt, Auto Tuning Swiat.. w sumie to wszystkoSpoiler, pare razy wyszedl teraz juz go nie maszkoda ze w Polsce tak malo jest gazet, za granica w kazdym sklepie jest multum, do tego kazda z CD, DVD... a u nas... ehhh i cena 2-4euro, za gazeta z DVD, i 230stron i plakat.. moze i my sie tego doczekamy kiedys

przez szogun,
    2004-12-17 12:08:03

Auto Tuning Świat, to śmieć normalnie takie wsie pokazują, że totalny szok, jakieś niepodokańczane, niedorobione auta, żeby tylko mieć artykuł. Zdjęcia jakieś z dziwnych perspektyw, robione kompletnie nieprofesjonalnie. Kompletnie mi się gazeta nie podoba.

przez ~Guest,
    2004-12-17 12:25:28

PITERd :potwierdzam w polsce na razie kiszke mamy .. jak juz chce sie pozadna gazete poczytac trzeba siegnac za MAX POWER etc tam przynjamniej dodatki sa typu plyty z trackami do testowania basu, DVD ze zlotow etc puki co spojler dla mnie byl najlepsza gazeta w polskim tunig swiatku przynajmniej bylo konkretow duzo w GT raczej duzo o wszystkim a jak wiadomo nic dobrego z tego nie wychodzi .. lipa i tyle zreszta jak to mi kiedys redaktor odpisal ze nie jest to gazeta czysto TUNIGOWA hehe wiec nie ma sie co nim...więcej

przez maciek123,
    2004-12-17 12:26:47

post wyzej to moj .. )))))))))) pozdr

przez ~temi,
    2004-12-17 12:33:17

polecam Banzaii. niestety tylko do dostania w empikach. z polskich gazet to od 2 lat tylko GT. dlaczego GT? bo jak w polskich gazetach: malo reklam, wiecej tekstu.

przez kamisiek1989tdi,
    2004-12-17 12:41:13

ja zdecydowanie preferuje \"Spoiler\" i \"GT\" \"Auto Tuning Swiat\" przegladne czasem w empiku ale przyznam ze gazeta jest beznadziejna - zero profesjonalizmu :x chyba sie wybiore zaraz do kiosku po ten \"Maxi tuning\" i zobacze czym pachne nowa gazatka na rynku :wink:

przez maciek123,
    2004-12-17 12:45:16

temi a ile kosztuje Banzaii ?

przez eleazar,
    2004-12-17 13:04:27

Spojler i GT ale maxi nie widziałem jeszcze a napewno bedzie to spora konkurencja ale najpopularniejszego chyba GT 8)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij