[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Ogłoszenia - kupię

mieszkanie
    przez sylwia4012,
    2014-07-07 04:52:33

hej!
    szukam mieszkania w krakowie do kupienia, ale jakoś nie widzę nic dla siebie, w necie znalazłam ciekawe oferty na http://www.ihouse.pl/krakow/sprzedaz/mieszkanie ale jakoś nie jestem przekonana, czy ktoś z Was korzystał już z czegoś podobnego? może warto spróbować?

przez maciek28,
    2015-06-16 10:18:21

Ciekawe oferty! Warto również wziąć pod uwagę inne apartamenty na sprzedaż. Szukając własnego mieszkania dobrze jest najpierw ustalić własne kryteria i potrzeby. Innego mieszkania potrzebuje młoda studiująca osoba, a inne wieloosobowa rodzina. Ważną kwestią jest bez wątpienia cena mieszkania, ale dobrze wybrane lokum to inwestycja, której wartość będzie systematycznie rosła.

przez mirekwalczyk,
    2015-06-17 08:31:17

Są jeszcze mieszkania w katowicach w fajnych lokalizacjach. Dużo się na Śląsku buduje ostatnio widać, że branża podnosi głowę.

przez mareky,
    2015-06-29 11:49:25

Niestety jak się zamyka kopalnie to i mieszkania w katowicach są atrakcyjniejsze. Ale nie wiem czy ten kierunek jest odpowiedni. W końcu praca jest najwązniejsza.

przez sheldon,
    2015-07-13 10:53:31

Mieszkania to raczej na forach budowlanych prędzej znajdziecie. Istnieją też serwisy ogłoszeniowe, nie gryzą :)

przez rezor,
    2015-07-13 11:42:34

jeśli chodzi o kupno mieszkania to może pokuś się o pomoc developerów? wiem, że to troszkę drożej ale na pewno łatwiej znajdą Ci dobre oferty :) poza tym poczytaj sobie na ten temat więcej ciekawych rzeczy http://mirekozor.pl/

przez ~gienio832,
    2016-02-23 18:41:29

Mieszkania na forum motoryzaacyjnym ?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij