[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Oldtimery i Youngtimery

TrabiEXPO 2007 Kraków
    przez dawdawid,
    2007-09-04 13:20:30

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji-tuningu-osobliwości na TrabiEXPO 2007 Kraków.6 października (sobota) na Placu Dworcowym przed Galerią Krakowską w samym centrum Krakowa odbędzie się mega impreza z corocznego cyklu zlotów TrabiEXPO. W jednym miejscu będzie można obejrzeć Trabanty z całej Polski i Europy. Będzie kolorowo, będzie głośno! Nikt nie może przejść obok tej imprezy obojętnie, niezależnie od swojego poglądu na temat samochodu z kartonu. Rozwiejemy wszystkie nieprawdziwe mity związan...więcej

przez piotr-wili%c5%84ski,
    2008-10-05 20:59:01

To ja się podepnę do tematu i napiszę o tegorocznej edycji.Zapraszam do oglądnięcia galerii zdjęć z 2008! (Odbył się w tą sobotę, tych co widzieli zapraszam do dyskusji, tych co nie zdołali dotrzeć do oglądania WinkNie powiem bo zlot wypadł fajnie, chociaż troszkę zabrakło mi \"super szałowego\" rodzynka, bo owszem kilka można było znaleźć, ale chodzi mi bardziej o jakiś model, który by pozostawał długo w pamięci, zostawił niezatarte wrażenia.Szkoda że organizatorom i oglądającym nie dopisała pogoda :/ Ale ta z...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij