[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Opel

kupno VECTRY
    przez mens-health,
    2008-03-26 10:53:37

WITAMMam obecnie CORSE B i chcę (chciałbym) kupić VECTRE C. Czy ktoś może mi polecić z jakim silnikiem i dla czego kupić ( chciałbym diesla ale nie znam się na silnikach, co znaczą poszczególne oznaczenia: TDI, dTI, cdTI ????, słyszałem tylko, że są oszczędne) Chciałbym ładne oszczędne i RODZINNE autko. POZDRAWIAM.

przez ~krzysiek,
    2008-05-05 09:35:55

siemka ja mam angielską wersie vectry c po angielsku to jest vauxwall i mósze ci powiedziec że nienażekam. prowadzi sie ją pieknie, komfort jazdy terz jest super .kup sobie 1.8 16v petrol elegance . taki typ ja posiadam i naprawde ci go polecam,zrobiłem nim już 15 tys mil i narazie bez awarii żadnych a obecnie mam na liczniku 58 tys mil zrobione i chodz jak nowa tylko na czas trzeba wymieniac olej i tam takie wszystkie potrzebne jej żeczy.

przez ~mojavectra,
    2008-12-23 10:51:29

mam VECTRĘ C 2003 r. 1,8 benzyna 158 tys. przebiegu. średnio zuż paliwa 6,7 l /100 km przy spokojnej jezdzie mieszanej 60 % trasa i 40 % miasto. w porównania do diesla tańsza obsługa silnika , zaś w przypadku awarii o wiele tańsza. rozruch w ciężką zimę łatwiejszy i pewniejszy od diesla. paliwo Pb 95 tankowane na czystych dużych stacjach.pozdrawiam

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij