[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Opony / Felgi

Opony zimowe
    przez mens-health,
    2008-10-24 18:47:45

Zbliża się zima a w zasadzie jesień i trzeba by pomyśleć o zimówkach. I moje pytanie co wybrać, wg mnie zima przypomina troszkę chłodniejszą jesień więc w zasadzie trzeba przygotować się na wodę błoto i niską temperaturę a nie na śnieg. czytałem wyniki testu i wychodzi mi, ze najlepiej będzie kupić Goodyear UltraGrip 7+, co wy na to Forumowicze?

przez ~Żuber,
    2008-10-25 15:34:26

Nie podałeś jak szybko chcesz zapitalać w zimie, czy jeździsz po mieście czy np. koło Cisnej czy innych UStrzyk. Nie można tak generalizować bo jeśli chcesz śmigać po mokrych autostradach to z goodyearów masz UG Eagle GW3, z drugiej strony jeśli masz starego fiata bravę i głownie będziesz jeździł po górkach to w zupełności wystarczą Ultragripy 6. TRochę więcej konkretów!

przez ~Saigon,
    2008-10-31 13:09:51

Według mnie na polskie warunki w stu procentach wystarczą Ultragrip 7+. Mało prawdopodobne by ktokolwiek w zimie lub na deszczu rozpędzał się do ponad 190. A sama opona ma bardzo dobre parametry ścieralności, przyczepności właściwości trakcyjnych i redukcji aquaplaningu, wiem bo sam używam.

przez ~Misio,
    2008-11-03 18:17:47

Zgadzam się z przedmówcami, mam UG 7+ od zeszłego roku i 100% zadowolenia! Pozdro All

przez ~Mieszczuch,
    2008-11-09 15:31:54

Zgadazam się, zę zimówki są potrzebne ale nie zamierzam przepłacać. Mieszkam w Gdańsku i w zasadzie w mieście zimy jako takiej to na drodze nie ma. Więc owszem zmienie bo czasami musze pojechać na wieś do rodziny ale na UltraGrip 6 bo mi w 100% wystarczą. Swoją drogą tania i bardzo dobra opona wg mnie.

przez ~Hakunamatata,
    2008-11-11 10:26:35

Poczytałem, zobaczyłem testy i kupiłem te UG 7+. Co prawda śniegu i lodu jeszcze nie było ale na deszczu już jechałem. Dzięki ludzie za dobre rady, na początku byłem trochę sceptyczny itd. ale przyjemnie się rozczarowałem. Samochód w ogóle nie traci przyczepności a opony pracują naprawdę cicho, póki co jestem bardzo zadowolony, zobaczymy co będzie kiedy spadnie śnieg

przez ~jacjac,
    2008-11-15 12:11:47

Ja od zaszłego roku używam Ultragrip 7 (bez \"plusa\") i jestem z nich w zupełności zadowolony.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij