[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Opony / Felgi

kiedy na letnie?
    przez mens-health,
    2009-02-24 23:07:34

Witam, mam pytanie:kiedy i które letnie opony założyć? jest tyle opcji na rynku, zę się gubię. Jeżdże oplem Vectrą 2.0 Co mi doradzicie forumowicze?

przez ~piasek,
    2009-03-04 10:27:21

Cóż ja wymieniłem wczoraj, ale jeśli myślisz, że zima moze jeszcze zaatakować to może wstrzymaj się do końca marca? Ofert na rynku rzeczywiście jest sporo wiec podaj jakieś bliższe informacje ile mozesz wydać. osobiście jeżdżę na goodyearach więc do Vectry 2.0 to hmmm. może excellence? jeśli masz więcej grosza to optigrip? Napisz coś więcej to postaram się bardziej pomóc

przez ~Venge,
    2009-03-08 20:14:33

Najlepiej to już! U mnie już letnie są na osiach i śmigam Jeśli chcesz kupić nowe to polecałbym Duragrip goodyeara bo są naprawdę durable . A tak serio to do jazdy po mieście są naprawdę ok. bo nie masz tam raczej ekstremalnych warunków a te goodyeary bardzo wolno się ścierają więc starczą na kilka sezonów. Poza tym wg mnie są bardzo pewne przy mokrej nawierzchni. Pozdrawiam

przez Autoswir30,
    2017-07-07 23:17:51

Jeżeli chodzi o wymianę opon na letnie to najczęściej robię to po świętach, dopiero wtedy kiedy mam pewność, że śnieg i przymrozki już są za nami. Warto poczekać i nie pędzić na warsztat bo "szkoda zimówek" żeby nie być zawiedzionym jak pod koniec kwietnia spadnie znowu śnieg :/ Warto obserwować pogodę, jak utrzymuje się stale powyżej 7 stopni- to odpowiednia pora. Polecam również zaczekać aby ominąć największy tłok na warsztatach, wydaje mi się, że przy tak dużym obłożeniu pracą i presją czasu łatwiej o pomyłk...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij