[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Opony / Felgi

opony
    przez mens-health,
    2008-02-23 22:48:52

Posiadam w samochodzie opony MICHELIN PILOT EXALTO o roamiarze 185 55 r14 i nie spotkałem jeszcze opon które by bardziej chałasowały po prostu przy długich trasach rozsadza głowe

przez ~Ryszard,
    2008-02-24 10:13:43

Polecam Ci oponki Continental - mam takie - zarówno letnie, jak i zimowe. Muszę przyznać, że są w porządku - bardzo przyjemnie tłumią. Miałem wcześniej Michelin, ale o mniejszym rozmiarze - były one ciche. Słyszałem że również Fulda są ciche. Ale to nie to samo, co Continentale.

przez ~palnick,
    2008-02-24 18:01:02

każda pliszka swój ogon chwali .wlasnie zaczynam 2gi sezon na pirelli p6 i jestem zadowolony -jedzie sie jak po szynach a hałas w normie.

przez ~Domestos,
    2008-12-20 19:22:29

Czy ktoś zna te opony ? Jakie są wrażenia z ich używania ?

przez ~Slardar,
    2009-03-08 20:18:27

Cóż ja nie mogę narzekać na swoje GY excellence. Świetna przyczepność, są cichutkie, radzą sobie z aquaplanningiem. Podług mnie do beemki najlepsiejsze

przez ~marczello32,
    2009-04-02 19:32:15

odradzam.założyłem 4 nowe sztuki 155/80/13 do toyota yaris 1.0.myślałem ze chałasują ze względu na wąsy ale już się starły i nadal chałasują a do tego są strasznie twarde i auto skacze jak piłka i okropnie wali na nawet małych dziurach.na początku myślałem że mam za duże ciśnienie.w książce serwisowej przód 2.3 tył 2.1.teraz mam przód 2.0 tył 2.1 i nadal bez zmian.PO PROSTU GÓWNO NIE OPONY.!!!!!!!!!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij