[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Czy warto kupić auto od brokera?

Samochodowi brokerzy proponują nowe i lekko używane auta, przeważnie wyższych klas, w cenach niższych niż w salonach. Kupujesz taniej, ale z reguły nie możesz odbyć próbnej jazdy.  

Przejdź do artykułu
    przez ~Klient00001,
    2016-11-10 14:14:59

Selekt-automotiwe (błąd specjalny) Jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez jedną osobę, takiej firmie powierzacie grube pieniądze. Te same rabaty są u dilerów. Chamstwo właściciela nie zna granic, bałagan w dokumentach itp. Firma nie wystawia faktur ! Zapytajcie w banku czy udzieli Wam leasing na auto od tego sprzedawcy, wystarczy podać NIP 521 159 03 72, Żaden bank w Polsce tego nie zrobi. Firma krzak, nie polecam !

przez ~tadeusz77,
    2017-01-16 16:38:58

Uważam ze zdecydowanie lepiej bedzie skorzystac z takiej wyprzedaży rocznika http://promoto.seat-auto.pl/ I macie nowe, pewne auto i nie musicie sie martwić o awaryjność samochodu z komisu.

przez ~do Tadeusz77,
    2017-01-26 18:24:10

Primo to nie porównuj Seata do samochodów klady premium. Secundo to poczytaj ciekawy artykuł: http://przeliczeni.blox.pl/html

przez ~Mateusz.G,
    2017-06-29 15:08:07

Gdyby ktoś był zainteresowany autem taniej to zapraszam do mnie

przez Piotr924,
    2017-08-14 20:10:45

Ja kupiłem samochód przez portal motonegocjator.pl z dużo wyższym rabatem z polskiego salonu. Samochód odebrałem bezpośrednio w salonie z gwarancją producenta. Jak dla mnie super sprawa. Następnym razem też skorzystać z usług takich firm.

przez ~xsawcio,
    2017-09-04 14:36:50

Artykuł pisał "prosty" dziennikarz... Jak można o człowieku napisać "prosty handlarz". Po pierwsze brak szacunku do człowieka, a po drugie słaby zasób słów. Można to było napisać ładniej.

przez ~Mateusz,
    2017-12-12 22:25:16

Tydzień temu odebrałem BMW serii 5 z firmy Select Automotive. Duży rabat, szybka i fachowa obsługa. Tego mi trzeba było. Polecam wszystkim.

przez ~Piotr,
    2017-12-21 17:06:59

Ten cały Select to niezła ściema, wygląda na dużą firmę a to jeden gość i to jak się okazało niewiarygodny. Cóż, potęga internetu. Na szczęście dzięki mojemu bankowi nie daliśmy się naciąć.

przez ~ktr,
    2018-01-24 14:28:15

jak się wydaje dużo pieniędzy na auto, to nie ma sensu ryzykować całej tej kasy, żeby zaoszczędzić kilka procent, kiedyś sam chciałem kupić samochód od tzw. brokera i to takiego z wielkim salonem i autoryzacją jednej z marek i po 5 miesiacach czekania odstapiłem od umowy, bo nie potrafili, albo nie chcieli się wywiązać. Moje auto sprzedali pewnie komu innemu za ciut lepsze pieniądze. Dobrze przynajmniej, że oddali moje 10%. Od teraz nie będę rozmaiał z żadnym brokerem, bo ci ludzie robią co chcą i nie ma na nich żadnego bata, często to zwykli, nieudolni amatorzy, czasem cyniczne cwaniaczki

przez ~janina,
    2018-03-16 11:41:02

a ja kupilam auto w salonie i wcale nie zaluje ;p http://www.komfi.kia.pl/

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij