[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Jak Polacy kupują samochody?

Kredyt i leasing z niskimi ratami to stosunkowo nowy sposób na zakup auta. Mija właśnie pięć lat od jego wprowadzenia. Czy pomysł się sprawdza?

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Rafał Litwicki,
  2019-03-15 12:03:16

  Artykuł promujący obecnie promowany abonament ( jak kiedyś kredyt na franku ) , pochodną tej praktyki jest zawyżanie cen nowych aut, aby te oddawane po okresie abonamentu trzymały wysoką teoretyczną wartość odsprzedaży. Sprzedając samochód zarabia się raz, a tak prowizja za sprzedaż od dealera, prowizja od banku za abonament , procenty na każdej racie, zysk na odsprzedaży po okresie abonamentu i sprzedaży kolejnego samochodu - finansowy geniusz.

 • avatar zgłoś
  przez ~Martin,
  2019-04-16 15:23:05

  Nie zgodzę się z Tobą. Abonament to nowy trend, który będzie się upowszechniał z roku na rok. Coraz więcej ludzi zaczyna myśleć zupełnie innymi kategoriami i nie musi już mieć auta na własność. Chcą nim jeździć i nie przejmować się naprawami, sprzedażą czy innymi związanymi z tym rzeczami. Tym bardziej, że są już na rynku nawet firmy (Master1 chyba), które oferują auta na abonament całkowicie przez Internet i jest kategoria klientów, którzy i z takiego rozwiązania chcą korzystać. Trzeba po prostu porzucić mylne przekonanie, że jak mi coś nie pasuje to nikomu nie będzie pasować.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij