[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Jak wymienić płyn chłodniczy?

Zima to bardzo wymagający okres dla naszego samochodu. Warto się do niego przygotować z wyprzedzeniem. Jednym z ważniejszych elementów jest stan płynu chłodniczego. Niski stan lub słaba jakość mogą spowodować awarię, a nawet unieruchomić pojazd.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Piotrek,
  2016-12-09 21:00:55

  ja wymieniam sam, nie u mechanika. nie ma w tym nic trudnego. na youtubie sa poradniki krok po kroku. teraz wymieniałam na koncentrat Max Master, bo organizują konkurs z wieloma nagrodami - wycieczka i tablety. fajna akcja godna polecenia

 • avatar zgłoś
  przez ~B.Brad,
  2018-09-04 16:52:07

  Wszyscy daj "świetne" uniwersalne rady, które są dobre dla ich własnych samochodów, przeważnie Volkswagenów. A co z innymi autami? Do kitu są tacy specjaliści, którzy nie wiedzą, że gro samochodów ma zupełnie inne systemy chłodzenia i ich rady są bezużyteczne. Do takich porad należy powyższa. Mam auto z otwartym zbiornikiem wyrównawczym i co wtedy panie mądralo?

 • avatar zgłoś
  przez ~maciejson,
  2018-10-05 11:50:38

  to nie jest nic trudnego, mi sporo pomógl artykuł https://k2.com.pl/blog/jak-wymienic-plyn-chlodniczy/

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij