[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Jak wymienić płyn chłodniczy?

Zima to bardzo wymagający okres dla naszego samochodu. Warto się do niego przygotować z wyprzedzeniem. Jednym z ważniejszych elementów jest stan płynu chłodniczego. Niski stan lub słaba jakość mogą spowodować awarię, a nawet unieruchomić pojazd.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Piotrek,
  2016-12-09 21:00:55

  ja wymieniam sam, nie u mechanika. nie ma w tym nic trudnego. na youtubie sa poradniki krok po kroku. teraz wymieniałam na koncentrat Max Master, bo organizują konkurs z wieloma nagrodami - wycieczka i tablety. fajna akcja godna polecenia

 • avatar zgłoś
  przez ~B.Brad,
  2018-09-04 16:52:07

  Wszyscy daj "świetne" uniwersalne rady, które są dobre dla ich własnych samochodów, przeważnie Volkswagenów. A co z innymi autami? Do kitu są tacy specjaliści, którzy nie wiedzą, że gro samochodów ma zupełnie inne systemy chłodzenia i ich rady są bezużyteczne. Do takich porad należy powyższa. Mam auto z otwartym zbiornikiem wyrównawczym i co wtedy panie mądralo?

 • avatar zgłoś
  przez ~maciejson,
  2018-10-05 11:50:38

  to nie jest nic trudnego, mi sporo pomógl artykuł https://k2.com.pl/blog/jak-wymienic-plyn-chlodniczy/

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA