Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Porady

Jaki serwis ASO w Warszawie - Honda
    przez ~PiotrKasprzyk,
    2017-09-25 13:55:02

Nie dawno przeprawidziliśmy się z żoną do warszawy i szukam dla niej serwisu aso poniewaz dwa lata temu kupiliśmy nową Hondę Jazz i trzeba zrobić w niej kilka małych rzeczy :)

przez ~Arturon,
    2017-10-02 05:46:27

Hej! No to nie wiem czy słyszałes o HondaPlaza? To jeden z najlepszych serwisów który z resztą sam sprawdziłem. Bardzo dobra ekipa fachowców, zawsze z termiową realizacj ana której jakości na pewno sie nie zawiedziesz. Na takie ASO można liczyć :)

przez ~Sebastiano,
    2017-10-04 06:55:08

Jak najbardziej jestem za! Co do obsługi, jakości wykonywanych napraw i terminów realizacji dla mnie HondaPlaza to najpewniejszy serwis aso z którego warto skorzystać aby przynajmniej upewnić się o tym co napisałem :)

przez ~Paweł,
    2017-10-17 22:18:32

Ja również mogę ich pochwalić za wielkie serce, bo ostatnio zorganizowali nawet świetna akcję wspierając tym samym schronisko. Robią kawał dobrej roboty i naprawdę trzeba im przyznać, że dbają o klienta i serwis jest prowadzony z dużą dbałością o wykonanie napraw i wyrobieniem się w wyznaczonym terminie. Jeżeli o mnie chodzi jestem za!

przez ~Romek,
    2017-10-18 11:53:36

To prawda sam brałem udzial w tej zbiorce na rzecz schroniska na Paluchu :) HondaPlaza naprawdę wyróznia się wysoka jakością prowadzonych usług. Mechanicy robią kawał dobrej roboty i też można na nich liczyć w zakresie zalatwienia części zamiennych. Naprawdę współpraca z nimi to czysta przyjemność!

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij