[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Małe tablice rejestracyjne pod kontrolą

Kierowcy w Polsce nadużywają możliwości zamówienia małych tablic rejestracyjnych. Policja i stacje kontroli pojazdów biorą się za karanie.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Zgred,
  2019-04-18 22:14:49

  Przede wszystkim warto dokładnie przeczytać odpowiedni przepis ustawowy a potem postarać się go zrozumieć co wcale nie jest takie łatwe i oczywiste. Nie jest bowiem istotne co pisząc ustawę ustawodawca miała na myśli tylko co to faktycznie napisał. No a napisał tyle, że tablice małe się należą wtedy gdy " w pojeździe są zmniejszone wymiary miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia tablic rejestracyjnych". Tylko co to w praktyce oznacza ? Czy mała podkładka pod przednią tablicę w Mercedesie z USA spe...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Gosc,
  2019-04-30 23:45:23

  Zgadzam się z przedmówca treść ustawy nic nie wspomina o pochodzeniu danego auta. Zatem dla czego do np Alfy Romeo sprowadzonej czy to z Włoch czy że Szwajcarii posiadając tam mała tablice w Polsce nagle trzeba mieć dużą zwłaszcza z przodu gdzie trzeba wiercic w oryginalnej konstrukcji zderzaka jakieś dziwne dokładki żeby duza się zmieściła istna bzdura

 • avatar zgłoś
  przez ~zdziwiony,
  2019-05-07 16:50:18

  Przykro jest czytać wasze wywody! Konstrukcyjnie to znaczy panowie fachowcy, że pojazd ma albo "wytłoczone" fabrycznie miejsce na tablicę w przednim zderzaku, albo z tyłu w pokrywie bagażnika czy karoserii! Tyle, a podkładki to sobie możecie zamontować na czółka myślą nieskalane a na nich małe tablice i to dopiero będzie jazda! Mocowanie ramki do zderzaka w prawie wszystkich autach polega na ich przykręceniu do zderzaka no chyba, że kolego ma przyklejoną na taśmę dwustronną!

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij