[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Matowy lakier na samochodzie – jak dbać?

Ostatnim krzykiem motoryzacyjnej mody są matowe lakiery, które pojawiają się na coraz tańszych samochodach. Co trzeba wiedzieć na ich temat, żeby nie zepsuć wyglądu samochodu?

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~kordian,
  2017-05-30 13:41:08

  ja swój kolor otrzymałem za pomoca płynnej folii Full Dip i wiedzialem, ze o takie cacko teraz trzeba dbac wiec automatycznie zamowilem u nich tez preparat do ochrony :) wazne to dbac :0

 • avatar zgłoś
  przez ~krasnik,
  2017-07-07 12:11:10

  Wszystko to sprawa dobrej chemii. Teraz wybór jest ogromny więc wystarczy się minimalnie zainteresować i wybrać co z ofert- na internecie jest tego naprawdę mnóstwo :) Osobiście do lakieru(ale nie matowego) stosuję k2 proton bo świetnie chroni lakier i nadaje fajny połysk. Generalnie k2 teraz ma dobrą ofertę więc do matowiaków też coś jest na bank :)

 • avatar zgłoś
  przez ~Marek,
  2018-07-03 17:10:48

  Jasne, że można o samochód zadbać samodzielnie i nie trzeba korzystać z usług profesjonalnych placówek. Trzeba tylko wcześniej zaopatrzyć się w kosmetyki samochodowe, które nam to umożliwią. Ze swojej strony mogę polecić kosmetyki ProElite - w ofercie firmy można znaleźć kosmetyki pozwalające zadbać o samochód kompleksowo.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij