[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Matowy lakier na samochodzie – jak dbać?

Ostatnim krzykiem motoryzacyjnej mody są matowe lakiery, które pojawiają się na coraz tańszych samochodach. Co trzeba wiedzieć na ich temat, żeby nie zepsuć wyglądu samochodu?

Przejdź do artykułu
    przez ~kordian,
    2017-05-30 13:41:08

ja swój kolor otrzymałem za pomoca płynnej folii Full Dip i wiedzialem, ze o takie cacko teraz trzeba dbac wiec automatycznie zamowilem u nich tez preparat do ochrony :) wazne to dbac :0

przez ~krasnik,
    2017-07-07 12:11:10

Wszystko to sprawa dobrej chemii. Teraz wybór jest ogromny więc wystarczy się minimalnie zainteresować i wybrać co z ofert- na internecie jest tego naprawdę mnóstwo :) Osobiście do lakieru(ale nie matowego) stosuję k2 proton bo świetnie chroni lakier i nadaje fajny połysk. Generalnie k2 teraz ma dobrą ofertę więc do matowiaków też coś jest na bank :)

przez ~Marek,
    2018-07-03 17:10:48

Jasne, że można o samochód zadbać samodzielnie i nie trzeba korzystać z usług profesjonalnych placówek. Trzeba tylko wcześniej zaopatrzyć się w kosmetyki samochodowe, które nam to umożliwią. Ze swojej strony mogę polecić kosmetyki ProElite - w ofercie firmy można znaleźć kosmetyki pozwalające zadbać o samochód kompleksowo.

przez ~blady00,
    2019-01-30 13:14:06

polecam aktywną pianą od K2 bit.ly/7897_K2BelaEF o nautralnym pH

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij