[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Mycie samochodu na posesji. Czy jest dozwolone?

Mandat za mycie samochodu na posesji, przed domem lub blokiem? Tak. Mycie auta w takim miejscu jest zabronione i grozi za to kara finansowa.

Przejdź do artykułu
    przez ~jaskier,
    2020-03-16 19:35:29

Nie wiem w sumie, co komu przeszkadza, że myję auto na swojej posesji, serio. Moja sprawa, nikomu krzywdy nie robię, a wolę auto umyć samemu niż dać komuś, kto porysuje lakier.

przez ~bambi,
    2020-03-17 07:29:17

Przez tą sztuczną nagonkę "dla ochrony środowiska" już nawet nie można umyć samochodu we własnym ogródku. Świat oszalał. Ja tam myję auto na posesji. Szkoda mi kasy na myjnię.

przez ~chrisss,
    2020-03-18 07:35:19

Z tym myciem samochodu na własnej posesji to przesada. Nikomu krzywdy nie robię, środowisko bardziej zanieczyszczają ci, co palą śmieciami w piecu. Ja tam będę mył dalej, nikt na mnie nie naniesie.

przez ~roma,
    2020-03-19 07:52:38

Nie wiedziałam, że mycie samochodu na własnej posesji może być karalne. Jestem zaskoczona. Mąż systematycznie to robi i nikt nie widział w tym nic złego.

przez ~bambino,
    2020-03-23 07:25:04

Serio można dostać mandat za mycie auta na własnym podwórku? Przecież to się w głowie nie mieści. Od 20 lat tak czyszczę samochód i nie bardzo mam zamiar nagle przerzucić się na myjnie.

przez ~tomm,
    2020-03-24 07:33:10

W dużych miastach mycie samochodu na myjni jest czymś całkowicie normalnym. Sprawy jednak się komplikują gdy chcemy umyć auto na jakiejś wsi, czy małej miejscowości, gdzie do najbliższej myjni mamy 50 km. Tam każdy myje auto na posesji. Nie oceniam czy to ok czy nie, ale wiem, że dla tych ludzi wyprawa do myjni jest mało wygodna i opłacalna.

przez ~jack,
    2020-03-26 10:39:35

Mycie samochodu na ogrodzie już dawno stało się passe. Myjnie są coraz lepiej wyposażone, pojawia się coraz więcej firm sprzątających auto a jeszcze jak grzyby po deszczu wyrastają firmy detailingowe. Także jest w czym umyć auto bez narażania się na mandat.

przez ~asprzestworzy,
    2020-03-27 07:24:15

Coraz mniej kierowców myje samochód na własnej posesji. Myjni jest coraz więcej, praktycznie na każdej stacji benzynowej. Nie kosztuje to zbyt wiele pieniędzy więc po co się trudzić i jeszcze środowisko truć. Jestem za mandatami.

przez ~aaa,
    2020-03-29 09:53:19

Mycie auta w ogrodzie kiedyś było normą. Nikt nie znał innego sposobu. Teraz mówiąc szczerze nie odważyłbym się myć samemu auta. Tak łatwo zniszczyć lakier, nawet zwykłą gąbką. Oddaje fachowcom i się nie martwie.

przez ~oli881,
    2020-03-31 07:49:51

Mycie auta na własnej posesji ma sens jedynie gdy się ma myjkę pod ciśnieniem. Inaczej można sobie lakier zniszczyć! A to czy mandat za to się należy to już inna kwestia. Według mnie na swoim podjeździe czy ogrodzie mogę robić co chcę. Chociaż teraz, przy tej pandemii, to już nic nie wiadomo.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA