[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Nadszedł czas na zmianę opon

Chociaż w Polsce nie ma ustawowego obowiązku wymiany opon na zimowe, to większość kierowców decyduje się na ich sezonową zmianę.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Bartek,
  2017-11-12 11:36:01

  Ja nie czekałem do pierwszego śniegu i zimówki już założyłem. Kupiłem Bluearth V905 winter od Yokohamy. Do tej pory jeździłem na W.drive i byłem zadowolony wiec stwierdziłem, że nie ma co zmieniać....

 • avatar zgłoś
  przez ~Janek,
  2017-11-19 09:57:51

  Kiedyś byłem sceptyczny do tego typu rozwiązań (rożne mieszanki, dodatki), dopóki sam się nie przekonałem że faktycznie zdają egzamin. Opony (Yokohama v905) miałem w komplecie z autem. I teraz wątpię, żebym zmieniał na inne.

 • avatar zgłoś
  przez ~Tymon,
  2017-12-07 19:53:24

  Zmiana opon to raz, ale o karoserię też trzeba zadbać, ja zrobiłem mycie szamponem z woskiem z meguiar's bo w chemiczna-hurtownia sobie zamówiłem i jak ktoś ma do tego trochę smykałkę to dużo lepiej samodzielnie myciem się zająć, z należytym podejściem niż do myjni automatycznej oddawać, która potrafi poniszczyć lakier

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij