[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Najlepsze zabezpieczenia przed kradzieżą

Dzień jak co dzień – idziesz do zaparkowanego samochodu a tam… pustka albo inne auto. Taka niemiła niespodzianka czeka rocznie 16 tysięcy rodaków. Witamy w świecie złodziei samochodów.  

Przejdź do artykułu
    przez ~Artur,
    2017-09-12 15:41:54

Ja mam lokalizator z podsłuchem AZ20000 i jestem bardzo zadowolony. Zabezpieczenie na 100 % i nie płacę żadnych abonamentów.

przez ~mike45,
    2017-09-28 14:21:50

Ja używam zabezpieczenia w postaci systemu GPS firmy Transmobil. Zarówno w samochodach firmowych, jak i swoim prywatnym. Nie jest to konkretnie zabezpieczenie przed kradzieżą, ale może nam pomóc znaleźć samochód po kradzieży, jeśli szybko zainterweniujemy.

przez ~Marcin,
    2017-10-17 00:37:22

GPS i telefonie komórkową da się zakłócić, wkładasz do zapalniczki dwa urządzenia które zakłócają GPS i GSM i na tym się kończy informacja o samochodzie

przez ~Andrzej,
    2017-12-14 19:40:37

Miałem zabezpieczenie ZEDER w Audi A4. To jest blokada kolumny kierownicy. Firma reklamuje, że auto można ukraść tylko lawetą. Zapłaciłem za montaż u daalera 1600 zł. i auto odjechało na kołach. Tak wyszło z monitoringu. Samochód się nie odnalazł. Omijajcie ZEDERA z daleka.

przez ~kanciap,
    2018-05-18 23:33:59

Co sądzicie o metodzie antykradzieżowej zwanej mikroznakowanie, DNA auta? Niewiele się o tym mówi, a chyba jest to skuteczne zabezpieczenie... Z tego co czytałem to mało samochodów z mikorohologramami pada łupem złodziei... Macie jakieś doświadczenia z takim zabezpieczeniem? Tym, którzy nie wiedzą o co chodzi, zostawiam link do zapoznania się: www.mikroznakowanie.pl/pytania-i-odpowiedzi/

przez ~Sporter,
    2018-06-25 09:53:04

A ja zabezpieczyłem swoje autko LoJackiem. Lepsze to niż GPS, bo nie da się zagłuszyć. Polecam!

przez ~Hania,
    2018-10-04 14:44:48

A ja uważam, że niezawodnym zabezpieczeniem są dobre lokalizatory GPS. U nas w firmie postawiliśmy na lokalizatory firmy TRANSMOBIL - są na prawdę genialne, mają dobre zasilanie i bardzo precyzyjnie pokazują lokalizację auta.

przez ~Rosomak,
    2018-11-29 20:59:32

Dużo słów, mało treści. Wypadałoby opisać sposoby zabezpieczenia samochodów z systemem hand free oraz z tradycyjnymi kluczykami.

przez ~Rosomak,
    2018-11-29 20:59:32

Dużo słów, mało treści. Wypadałoby opisać sposoby zabezpieczenia samochodów z systemem hand free oraz z tradycyjnymi kluczykami.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij