[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Najlepsze zabezpieczenia przed kradzieżą

Dzień jak co dzień – idziesz do zaparkowanego samochodu a tam… pustka albo inne auto. Taka niemiła niespodzianka czeka rocznie 16 tysięcy rodaków. Witamy w świecie złodziei samochodów.  

Przejdź do artykułu
    przez ~Janek,
    2019-03-25 18:19:46

no nie wątpliwie lokalizator gps jest formą zabezpieczenia tez korzystam z transmobil, i w pełni rozumiem osoby które w zasadzie firmy którekorzystają z takiego rozwiązania.

przez ~Janek,
    2019-05-23 16:10:39

Po kradzieży samochodu służbowego, szef zarządził instalacje systemów GPS wszystkich pojazdów. Padło na Transmobil i przyznam szczerze, że była to doskonała decyzja. Polecam takie rozwiązania wszystkim przedsiębiorcom.

przez ~Miśka,
    2019-06-12 16:26:21

Nie zastanawiałam się nad kradzieżami dopóki mój brat nie stracił nowego samochodu (na szczęście był dobrze ubezpieczony). Ostatnio postawiłam więc na zakup systemów lokalizacji w Transmobil do wszystkich samochodów służbowych i czuję się jakoś bezpieczniej...

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij