[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Najmniej awaryjne używane samochody – raport TUV 2019

Niemiecki TUV opublikował nową edycję rankingu awaryjności samochodów. W tej części prezentujemy najmniej awaryjne modele.

Przejdź do artykułu
    przez ~ah,
    2018-12-20 22:37:57

Niemiecka propaganda goebbelsowska

przez ~darek,
    2018-12-21 12:15:47

Aż dziwne, że toyoty są tylko te starsze. Mam aurisa hybrid z 2016 i żadnej awarii. Nadal robią bezawaryjne wozy

przez ~Zenek,
    2018-12-25 13:38:02

Reklama niemieckich szrotów.

przez ~peters,
    2018-12-28 13:17:45

I bez czytania moge zgadywać że pewnie toja jest wysoko w rankingu, na swoją corolke też nie narzekam, pasują do niej części oe delfie ze średniej półki cenowej a wytrzymałe, spalanie niskie w mieście to czego chcieć więcej w dzisiejszych realiach.

przez ~Aragorn,
    2019-03-04 14:35:43

wszystko fajnie ale pewnie usterka w Porsche 911 jest 20 krotnie droższa niż w Toyocie ;-)

przez ~Puzek,
    2019-03-28 19:15:57

jest i Toyota - a jakże! :) sam mam toyotę avensis dwu letnią i jestem bardzo zadowolony z samochodu. Kupiłem używany model w salonie Carolina Toyota Włochy, ale ani razu nie musiałem nic dokładać do samochodu :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij