[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Pierwszy samochód - za 5, 15, 30 tys. zł

W życiu przychodzi taki moment, wspaniały zresztą, kiedy kupujemy nasze pierwsze cztery kółka. Proponujemy sześć samochodów znakomitych, naszym zdaniem, jako pierwsze auto w życiu.

Przejdź do artykułu
    przez ~Mirek,
    2017-02-19 13:41:02

zbieram na pierwszy samochód bit.ly/2kVVqC1

przez ~Zosia,
    2019-05-07 14:47:21

Najważniejsze, żeby nam się dobrze nim jeździło ;) Wybierając swój pierwszy samochód warto pomyśleć o ubezpieczeniu. U mnie, za mojego staruszka, ubezpieczyciel zaśpiewał prawie 3 tysiące. Da się jakoś obniżyć te koszty czy lepiej brać ubezpieczenie na np. ojca?

przez ~Szym,
    2019-05-07 17:20:28

@zosia ubezpieczenie na rodzica to rozwiązanie na chwile - w przypadku szkody, ubezpieczyciel zrobi rekalkulacje ubezpieczenia i będziesz musiała dopłacić różnice. Myślę że nie warto kombinować i poszukać takiej firmy, która będzie tańsza.

przez ~pokrywa,
    2019-05-07 19:58:24

Zosia, you can drive ma atrakcyjne pakiety dla młodych kierowców. Sprawdź sobie bo u mnie różnica była kolosalna

przez ~Zosia,
    2019-05-08 10:53:46

@szym tonący brzytwy się chwyta, po prostu brak mi już pomysłów :( @pokrywa Nie słyszałam o nich, muszę poczytać. Serio aż tak duża różnica? Jest szansa, że nie zapłacę 3 tysięcy? :/

przez ~joanna,
    2019-05-10 14:04:04

@szym, ,że jak? rekalkulacje za to ,że mam na rodzica? eh.. ja tak właśnie mam ale już mnie to męczy

przez ~Zosia,
    2019-05-13 11:06:34

@joanna czyli jednak zostaje tylko wziąć się w garść i znaleźć ubezpieczenie dla siebie. A jeśli męczy Cię takie rozwiązanie to tym bardziej, nie ma na co czekać.

przez ~Kinga,
    2019-05-15 12:23:10

@pokrywa to jakaś nowa firma to you can drive? Warto im zaufać? Jesteś tam ubezpieczona?

przez ~Robi,
    2019-05-15 15:23:48

@Zosia tez jestem tego zdania. Nasze auto - nasze ubezpieczenie. @Kinga mój tata mi o nich mówił i chyba się zdecyduję. Po co przepłacać?

przez ~joanna,
    2019-05-16 09:53:42

Czy YouCanDrive oferuje pełne ubezpieczenie? Nie ma jakiś ukrytych kosztów? @Zosia, no męczy męczy , bo lata lecą i gdybym miała na siebie od początku to już jakieś zniżki by były

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij