[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Pokrowiec na samochód - czy gra jest warta świeczki?

Pokrowiec na samochód może być tańszą alternatywą dla posiadania lub wynajmowania garażu. Jednym z argumentów za jest duża oferta takich pokrowców na rynku akcesoriów samochodowych.

Przejdź do artykułu
    przez ~Maciej,
    2016-12-13 10:12:21

Zgadzam się w pełni z autorem artykułu. Dla samochodu stojącego pod chmurka konieczne jest zakupienie pokrowca wysokiej jakości. Inaczej to gra nie warta świeczki. Ja zaopatruje się u Kegel-Błażusiak i jestem bardzo zadowolony.

przez ~juhas,
    2017-03-23 19:47:18

Jasne że warta, taki pokrowiec zabezpiecza autko zaparkowane pod blokiem przed deszczem, a jak koło mnie była budowa to i przed pyłem. Ja swój kupiłem tutaj: http://www.giemzik.pl/ i dałem koło 150zł więc cena w porządku

przez ~pit37,
    2018-04-18 11:22:40

ja kupiłem swój w biedronce, albo lidlu - nie pamietam już

przez ~Krzysztof Nowak,
    2018-05-28 21:31:28

A ja kupuję raz w tygodniu kupuję tutaj:...... Chętnie robiłbym to 3 razy w tygodniu , ale nie mam czasu!

przez ~Pulpecińska Pelagia,
    2018-10-04 11:30:44

A tam,,,,zamiast szarpać się z pokrowcem to za jakiś czas gdy lakier się zniszczy zamówię malowanie nowego lakieru w lakierni i po problemie...

przez ~Rafał,
    2018-10-25 13:09:36

Osobiście kupiłem bardzo tani pokrowiec w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolony, polecam i przesyłam link dla zainteresowanych 1001drobiazgow.com/produkt/hipokrowiec-na-auto-samochod-plandeka-duzy-xl/

przez ~Luke,
    2018-10-30 18:35:42

Święta prawda. Właśnie kupiłem tanie badziewie za 59 zł w znanym markecie na L i okazało się to tylko stratą pieniędzy. Nadaje się chyba tylko do użytku na samochód stojący w garażu. Gumki słabe nawet lekki wiatr zrywa plandekę z auta. Już nie wspomnę że jest za mała na auto, które jest wymienione w spisie na opakowaniu.

przez ~Prawdomówny,
    2018-11-23 14:26:29

Śmieszą mnie te komentarze które nawet nie silą się za bardzo na udawanie że to coś innego niż tandetna reklama danej strony internetowej.

przez ~Henryka Stefanowska,
    2019-08-26 13:55:02

Dobrej jakości plandeki samochodowe można znaleźć u http://pl.dr-thiel.net/ . W swojej ofercie posiadają plandeki przepuszczające powietrze z tworzywa sztucznego. Dobre i solidne produkty, które posłużą latami.

przez ~money,
    2019-11-23 11:41:58

Pozwalajac na wstawianie prymitywnych wypocin rownie prymitywnych naganiaczy portal niszczy sam siebie. A wracając do tematu: NIKT już praktycznei nie używa pokrowców bo po co,gdy auta maja wieloletnia gwarancje na wszystko??? W dodatku pokrowievc ulatwia zycie złodziejom,ktorzy pod jego oslona spokojnie wyjma wszytsko co zechca. Wystarczy spojrzeć na stojące wszędzie auta ,tysiące i tsiace,ale praktycznie NIE ma przykrytych

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij