Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Porady

Porządny warsztat do regenracji silnika - Ruda Śląska
 • avatar zgłoś
  przez ~LukaszWortak,
  2017-07-05 13:59:20

  Witam, szukam dobrego warsztatu w okolicy Rudy Ślaskiej gdzie zrobią mi dobrze regenerację silnika. Co mozecie polecić?

 • avatar zgłoś
  przez ~TomaszR.,
  2017-07-06 09:24:44

  Cześć, ja na swoim przykładzie mogew polecić Ci AMC to warsztat gdzie na prawde dobrze zajmą się Twoim autem. Regeneracja silnika to dośc cięzkie i wymagające dużego doświadczenia robota, także jak już szukac to osób dobrze wykwalifikowanyhc. U mnie robili regenerację również skrzyni biegow i na ten moment po 8 miesiącach skrzynia chodzi gładziutko i nie widać niepokojących sytuacji.

 • avatar zgłoś
  przez ~KamilSt,
  2017-07-10 12:41:47

  Witam również :) Tutaj jeżeli jeszcze się nie wybrałeś do serwisu żeby to zrobić to koniecznie sprawdź AMC, to jedno z zaufanych miejsc w Rudzie Śląskiej gdzie jestem prawie pewny, że zrobią Ci dobrze. W mojej firmie mamy 7 aut, więc jak coś się tylko działo ze skrzynią od razu jechaliśmy do nich. Robota zrobiona dokładnie i w dobrej cenie niż większych miastach.

 • avatar zgłoś
  przez ~PiotrAlkiewicz,
  2017-07-14 22:56:28

  Zgadzam sie z Wami, jeżeli chodzi o dobre wykonanie roboty w zakresie regeneracji siników i skrzyni biegów to jak najbardziej AMC. Warsztat w którym bez obaw możesz zostawić swoje auto i po naprawie cieszyć się z jazdy swoim ulubionym autem.

 • avatar zgłoś
  przez ~MarcinMarecki,
  2017-07-24 00:15:07

  Fajnie że maja bardzo dobre podejście do kązdego klienta, a właściciel stara się pomóc każdej osobie tak jak tylko jest w stanie. Zawsze terminowa robotai i co najważniejsze jeszcze nie zdarzyło mi się aby sobie z czymś nie poradzili. Mój ulubiony warsztat na który zawsze mogę liczyć, jeżeli rzeczywiście coś dzieje się z silnikiem bądź skrzynią w moim BMW X1

 • ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij