[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Samochody poleasingowe: Z firmowych najlepsze

Klarowna historia serwisowa i dobry stan techniczny czasami potwierdzony opinią rzeczoznawcy to najważniejsze zalety używanych samochodów po wynajmie długoterminowym. Warto takich aut poszukać.  

Przejdź do artykułu
    przez ~Emilian Światły,
    2016-11-21 20:41:23

My wycofaliśmy się z zakupu poleasingowych samochodów oraz z samego leasingu. Teraz wynajmujemy długoterminowo w Panek i co dwa lata przy nowej umowie wybieramy nowy wóz.

przez ~Gabi,
    2018-06-12 09:50:20

Przetestowałam i leasing i zakupy poleasingowe. Korzystałam z EFL, ale znam też dobre opinie znajomych o BZ WBK. Trzeba wszystko dobrze wyliczyć i skalkulować, ale to są często bardzo korzystne formy finansowania/zakupu - pod warunkiem dobrego źródła i dokładnej weryfikacji oferty.

przez ~gonzo,
    2018-06-20 13:39:19

Może i koszty mniejsze ale ja kiedyś robiłem jako handlowiec to wiem jak sie jeździ służbową furą i jak sie o nią dba. Będe kupował używke raczej corolke bo do niej są części oe delph w dobrej cenie i z mniejszym przebiegiem niż poleasingowe.

przez ~Kamilla36,
    2018-11-28 11:26:38

Mój mąż nigdy nie patrzy na tego typu rankingi, gdyż sam wie najlepiej jakimi samochodami mu się dobrze jeździ. Brakuje mu natomiast rankingów na temat lokalizatorów GPS, już parę razy trafił na na prawdę słaby sprzęt, który był nie dokładny i często się psuł. Dopiero te firmy TRANSMOBIL go do siebie przekonały, dzięki czemu ma je już dłuższy czas.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij