[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Samochody poleasingowe: Z firmowych najlepsze

Klarowna historia serwisowa i dobry stan techniczny czasami potwierdzony opinią rzeczoznawcy to najważniejsze zalety używanych samochodów po wynajmie długoterminowym. Warto takich aut poszukać.  

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Emilian Światły,
  2016-11-21 20:41:23

  My wycofaliśmy się z zakupu poleasingowych samochodów oraz z samego leasingu. Teraz wynajmujemy długoterminowo w Panek i co dwa lata przy nowej umowie wybieramy nowy wóz.

 • avatar zgłoś
  przez ~Gabi,
  2018-06-12 09:50:20

  Przetestowałam i leasing i zakupy poleasingowe. Korzystałam z EFL, ale znam też dobre opinie znajomych o BZ WBK. Trzeba wszystko dobrze wyliczyć i skalkulować, ale to są często bardzo korzystne formy finansowania/zakupu - pod warunkiem dobrego źródła i dokładnej weryfikacji oferty.

 • avatar zgłoś
  przez ~gonzo,
  2018-06-20 13:39:19

  Może i koszty mniejsze ale ja kiedyś robiłem jako handlowiec to wiem jak sie jeździ służbową furą i jak sie o nią dba. Będe kupował używke raczej corolke bo do niej są części oe delph w dobrej cenie i z mniejszym przebiegiem niż poleasingowe.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij