[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Forum - Porady

Dyskusja do tematu: Wymiana klocków hamulcowych - jak samodzielnie wymienić?

O jak najlepszy stan klocków musimy dbać, gdyż od tego zależy nasz bezpieczeństwo. Dobra informacja jest taka, że wymiana klocków hamulcowych to proces, który możemy wykonać we własnym zakresie i zaoszczędzić nawet do 200 złotych.

Przejdź do artykułu
    przez ~acomitam,
    2017-04-03 12:23:04

nic trudnego, zobaczyłem filmik na yt i sam wymieniam

przez ~szybkibill,
    2017-04-11 14:52:13

Tez sam wymieniam klocki w moim oplu. Zamawiam na necie zamienniki delfi i oszczedzam na czesciach i na koszcie robocizny. Jak ktos ma czas i checi to nie problem.

przez ~c,
    2017-05-29 23:25:24

no proste. sam wymieniałem. tylko pamiętajcie że te dwie śruby bez klucza pneumatycznego to może odkręcić pudzian albo nagrzany 20 latek.

przez ~kolakao,
    2018-04-10 14:16:13

Wymianą klocków hamulcowych nie zajmuję się samemu, nie opłaca mi się ponieważ w serwisie autoryzowanym forda za klocki hamulcowe już razem z wymianą płaciłem 289 pln. Nie jest to duża suma, więc tym bardziej nie opłaca mi się bawic w wymianę :)

przez ~morth,
    2018-04-18 11:01:55

No ale to pewnie dla aut na gwarancji? a co ze starszymi? Jakie wtedy mają ceny w ASO, to się w ogóle opłaca?

przez ~eurospoko,
    2018-04-20 21:52:45

Ta promocja w ASO forda nie jest wyłacznie dla samochodów z gwarancją, dla samochodów 4+.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij