[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

Co robimy Pany?
    przez bartekrozynek17,
    2010-04-12 12:54:38

Panowie moderatorowie.Martwi mnie fakt, że ostatnimi czasy mocno spada nam frekwencja na forum. Coraz mniej nowych tematów, coraz mniej wpisów i coraz mniej aktywnych userów. Czy przychodzą Wam do głowy jakieś pomysły na uzdrowienie sytuacji? Co mogę zrobić jako admin, jak wesprzeć poszczególne działy by przyciągnąć nowych i zaktywizować obecnych userów? Jakieś ideje? Czego Wam brakuje na forum, co ułatwiło/uprzyjemniłoby Wam spamowanie?Od dłuższego czasu zastanawiam się nad robiciem naszych największych kobył. ...więcej

przez nolit,
    2010-04-12 13:33:26

HmmmNa innych forach w dziale OT o każdym wątku zakładany jest nowy temat, jak tam wbijam po tygodniu nieobecności to aż mi sie tego czytać nie chce. A u nas w WA nie dzieje sie ostatnimi czasy na tyle dużo, żeby cokolwiek stamtąd wydzielić, chyba, że rozbijemy to na tematy: co mnie dzisiaj wk*rw!ło, co dziś zjadłem, gdzie dziś poszedłem, co mnie boli i jaka dziś pogoda (było TVN Meteo) moim zdaniem nic na tyle interesującego nie jest poruszanego w WA, bo już bym to wyłowił i wydzielił temat Można spróbować ...więcej

przez amator-ksi%c4%85%c5%bcki,
    2010-04-12 14:51:03

Pomyślę coś i napisze. Dział z filmami jak już wspominałem chętnie ogarnę.

przez ~Nitric,
    2010-04-13 06:29:35

jak narazie, tak na szybko, do głowy przychodzi mi przejrzenie forum i odkopanie ewentualnych tematów, z których można coś jeszcze wyciągnąć. Jednym z nich jest temat z quizem motoryzacyjnym lub co to za auto.

przez nolit,
    2010-04-13 13:25:40

Te tematy są na tyle zapomniane, że nawet Sky o nich zapomniał.Podpisuje się pod Nit'em, dobry pomysł.

przez ~kubka,
    2010-04-13 15:23:21

to było dobre gufno ! tym bardziej, że kiedyś wszelakie niusy/foty, były przebrane, teraz jest dużo nowego stuffu, jak ktoś zobaczy pytanie/fotę do zgadnięcia, napisze, jak napisze to będzie sprawdzał, aż się ktoś wkręci/rozkręci ^^

przez amator-ksi%c4%85%c5%bcki,
    2010-04-13 20:50:31

Proponuję też, żebyśmy się podzielili, kto będzie odpowiadał, za "podtrzymanie" wątku w takich tematach jak "co to za auto?" itp.

przez bartekrozynek17,
    2010-04-14 07:31:15

Nit dobrze wydumane. Ktoś chętny na "podtrzymywacza" ? Możemy się podzielić, że powiedzmy co tydzień kto inny?

przez ~Nitric,
    2010-04-15 18:47:23

ja mogę zająć się moim 'dzieckiem' - MotoSzołem ( ), na spółke z kimś, ze względu na to, że czasami nie mam możliwości codziennego zaglądania na foruma a tak ogólnie to do podtrzymywania tematów można zorganizować kilkuosobowe drużyny i wyznaczyć termin maksymalnego oczekiwania na kolejną zagadkę (np tydzień). Po tym okresie możliwość ta, dla osoby która zgadła poprzednią zagadkę, przepada i następną zagadkę publikuje ktoś z drużyny opiekującej sie tematem. Żeby nie dopuścić do sytuacji w której ludzie ...więcej

przez bartekrozynek17,
    2010-04-15 22:05:35

dobre Panie, masz łeb

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij