[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

Co z WA
    przez bartekrozynek17,
    2009-04-22 16:28:18

Panowie, jak proponujecie ogarnąć temat WA? Problem z nią jest taki, że rozrosła się do monstrualnych rozmiarów i był problem z wydzielaniem ewentualnych dyskusji, które się pojawiły i miały jakiś sens. Stąd pomysł, na zamknięcie jej i tworzenie nowych topików do nowych dyskusji. Co Wy na to?Może otworzymy Nową Wolną Amerykankę i tam będziemy śledzić jej rozwój i pilnować rozmiarów?

przez ~Zapa,
    2009-04-22 16:48:50

A można by zrobić tak żeby została stara ale zamknięta, opadła by na dno i dać nową gdzie można by od nowa spam... znaczy się rozmawiać o wszystkim i o niczym ?

przez lolekseo,
    2009-04-22 17:56:12

ale po co wydzielać coś wnoszące dyskusje itp. niech bedzie otwarta stara. moze dodanie 3 moderatora do off topa sprawi to, ze latwiej bedize reagowac na nowy wątek i szybciej wydzielac posty na jego temat.bo teraz to tak: Manx już na maxi rzadko bywał a tutaj też go raz widziałem i to po tym jak rozmawialiśmy na gg i przypomnialem mu ze forum ruszyłoSkyline za parę dni zaczyna matury i choć zarzeka sie ze da rade, to nie siedzi tu 24/7 WA była mocnym punktem w starej formule forum i nie wiem czy zamknięcie jej bylo dobrym pomyslem

przez ~kubka,
    2009-04-22 20:05:00

ja jestem za otworzeniem starej WA, i ew. dodanie moderatora do OT, chociaż dało by też radę bez tego.

przez ~Manx,
    2009-04-23 23:22:32

\'Mack\' napisał(-a):bo teraz to tak: Manx już na maxi rzadko bywał a tutaj też go raz widziałem i to po tym jak rozmawialiśmy na gg i przypomnialem mu ze forum ruszyłoJestem codziennie poza poniedziałkami i środami - w te dni nie ogarniam czasowo A może faktycznie niech WA zostanie jako topic generator. Pilnujemy żeby nie było spamu itd, a jak pojawi się ciekawy, dłuższy temat dyskusji, to go ciach wydzielić.... tylko trzeba cierpliwego który wydzieli

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij