[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

Konkurs specjalny VT
    przez ~kubka,
    2009-04-27 21:33:43

No więc tak. Pomysł narodził się już dawno, chodzi o to, żeby zamiast bazy narzucic dany styl tuningowy na dowolnej bazie.Rozkminiam, czym zarzucic na początek, aby się dobrze przyjeło i frekfencja była wyższa, niż obecnie w mini. Na początek proponuje popularny ostantio bippu, który nie wymaga mega skilli, a bardziej pomysłowości do dobrych efektów, by zachęcic wszystkich mejkerów. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły/propozycję mówcie co na sercu leży.

przez bartekrozynek17,
    2009-04-27 21:35:42

ja jestem mocno za, muszę tylko poszukać jakiejś VIPowskiej nagrody. Tylko prponuję, żeby konkurs potrwał do końca maja conajmniej, cobyśmy zdążyli go richę rozdmuchać, bo póki co coś mało VTunerów chyba przeszło na nowe foro.

przez ~kubka,
    2009-04-27 21:40:36

na poczatek dla reklamy zmontuje sobie podpis z a-klasy z linkiem do tematu, pozagaduje też kogo mam na liście, a brał wcześniej udział w konkursach

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij