[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

Konkursy
    przez bartekrozynek17,
    2009-04-24 21:21:53

Panowie, jeśli macie koncepcje na jakieś konkursy w swoich działach - mówcie, postaram się skołować nagrody (filmy, gadżety moto itp.)

przez ~kubka,
    2009-04-24 21:34:10

\'esper\' napisał(-a):Panowie, jeśli macie koncepcje na jakieś konkursy w swoich działach - mówcie, postaram się skołować nagrody (filmy, gadżety moto itp.)Ja pracuję nad jakimś tematycznym konkursem w VT, na swoich bazach, ale w danym stylu, czy z danym motywem przewodnim, na dniach powinienem coś wykombinowac. No i chciałbym dowiedziec się co sądzą o tym Nitric i Manx

przez bartekrozynek17,
    2009-04-24 21:35:56

sounds good:)

przez ~Manx,
    2009-04-26 00:35:08

\'kubka\' napisał(-a):Ja pracuję nad jakimś tematycznym konkursem w VT, na swoich bazach, ale w danym stylu, czy z danym motywem przewodnim, na dniach powinienem coś wykombinowac. No i chciałbym dowiedziec się co sądzą o tym Nitric i ManxMehr szczegółów poproszę . Zapowiada się bardzo ciekawy pomysł na odświeżenie czasem formuły mini konkursów.

przez ~Nitric,
    2009-04-26 12:03:36

dobra idea, ale ostatnimi czasy coś kiepściuchno z frekwencją w VT. Mam wrażenie, że sporo osób uczestniczyło w minikonkursach w nadziei, że ich prace pojawia się na łamach MT. Teraz gdy juz pismo nie wychodzi, mogą przerzucić się na fora stricte V-tuningowe.

przez nolit,
    2009-04-26 14:34:20

za model miesiąca będą jakieś nagrody, czy tylko satisfaction?

przez bartekrozynek17,
    2009-04-26 18:49:20

doprecyzuj zasady, pomyślemy Ja nie jestem przekonany czy miesiąc w miesiąc powstają modele na tyle gitaśne by dawać za nie nagrody, bo nie ma aż tylu modellersów. Proponuję konkursy z terminem 60-dniowym. Zorganizuję jakiś modelik na nagrodę, już mam coś zabunkrowane mówiąc szczerze na tę okoliczność. Zastanawiam się tylko jak rozwiązać kłopot głosowaniowego kolesiostwa.

przez nolit,
    2009-04-26 22:35:31

no tak jak w bugselekcie się nie da... wszyscy wszystko wiedzą

przez bartekrozynek17,
    2009-04-27 13:18:12

oka, mam modelik na nagrodę. Nie do sklejania co prawda, ale zawsze coś Majstruj contest najlepiej w moderators lounge, oblookamy i przeniesiemy do odpowiedniego działu. Pasuje?

przez nolit,
    2009-04-27 13:26:05

ok, na dniach zmontuje

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij