[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

Nowa funkcjonalność - blogi
    przez bartekrozynek17,
    2010-01-07 15:58:51

Pracujemy nad dodaniem blogów. Pozwolą one Skylineowi na opisywanie każdej sekundy jego wspaniałego życia. Póki co blogi są w fazie testów, poprawiamy, ustawiamy i robimy by było ładnie. Widać je u góry w pasku obok kalendarza. Również w pasku informacyjnym, tam gdzie jest info o PW, nowych postach, panel kontrolny itp, dodany jest przycisk mój blog. Jakby ktoś pytał - testujemy i nie do końca funga. Niestety musimy to robić na żywym organizmie forum...edit:tymczasowo blogi są wyłaczone.

przez nolit,
    2010-01-07 16:40:22

BENDE MUGŁ ZAŁOSZYĆ EMO BLOG NA FORUM?ŁOŁ

przez bartekrozynek17,
    2010-01-07 16:55:57

czy jako moderatorowie widzicie blogi teraz??

przez ~Nitric,
    2010-01-07 17:10:38

jako moderator, wchodząc w blogi widze Moduł blogów będzie wkrótce uruchomiony. i okienko do logowania

przez bartekrozynek17,
    2010-01-07 17:15:03

ok, good to know. Póki co blogi działają na standardowym skinie, na redskin-mod rozjeżdżają się, a wymuszenie standardowego skina powoduje, ze i na forum ma się ten jasny. Więc robi się zamieszanie. Muszę teraz ogarnać nowego skina dla bloga, bo ten co mamy na forum to moja fantazja niestety i gotowego z neta zassać niet.Docelowo ma to wyglądać mniej więcej tak

przez ~kubka,
    2010-01-07 17:30:16

dżizys co oni tam wypisują

przez bartekrozynek17,
    2010-01-07 18:48:24

czułem, że Ci się spodoba

przez lolekseo,
    2010-01-07 19:02:24

raczej nie skorzystam

przez bartekrozynek17,
    2010-01-07 19:21:38

Panowie, konsultacji moderatorskiej potrzebuję. Czy jako moderatorzy macie teraz dostęp do blogów? Czy widzicie mój testowy blog pod tym adresem? jeśli widzicie blogi i działają, to oczywiście możecie się poznęcać nad nimi i powiedzieć co o nich sądzicie.

przez lolekseo,
    2010-01-07 19:29:14

działa. dalej przy swoim. nie skorzystam. bo to samo mogę dać na forum w różne działyale ta opcja stwarza nowe tematy w ot... blog awards, pokaz swój blog, funny blogers... no tu już dam się wykazać specowi w tematach OT

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij