[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

Totalnie poronione filmiki [+18]
    przez nolit,
    2009-06-10 13:03:43

No i nie jeden temat był taki, gdzie dyskutowaliśmy na temat pewnej rzeczy, z czasem odleciał, ale nudno nie było bo cos się działo, a tutaj wszyscy jakoś ostatnio negatywnie nastawieni do nowych tematów

przez teofill,
    2009-06-10 13:48:36

Mi się temat bardzo podoba. Już od paru lat mam ładnie zoraną psychę i totalnie nic mnie nie rusza. Co do filmików to stare i szczerze powiedziawszy wydziałem wiele gorszych . Od dłuższego czasu siedzę na pewnym forum, dokładniej ( nie wiem czy powininem) : www.sadistic.pl , jeśli ktoś chce pooglądać brutalne rzeczy ( nie namawiam ) to niech sobię przejży stronkę.A jeśli Sky chcesz to mogę Ci pare fajnych filmików i zdjęć podesłać na gg : ]

przez ~POSTER,
    2009-06-10 13:49:22

myślałem że nigdy tego nie powiem, ale matys porąbało cie

przez nolit,
    2009-06-10 14:05:25

Niby czemu?

przez adam3115,
    2009-06-10 14:18:11

Jak dla mnie temat powinnien zostać usunięty. Tak jak powiedział Karol będą komentarze "jaa co za patologia", takie jakby funny videos w innej oprawce tylko tu zamiast napisać "ale zabawne" post będzie brzmiał "ale chorzy ludzie". Sky a co do tego, że dziecko zobaczy nagą kobiete z CYCKAMI (!) na widoku w "girls" to nawet jeśli mu to zpadanie w pamięć i zryje psyche to jest to naturalny widok i jak dorośnie to zrozumie to. A takie zachowania na tego typu filmikach nie są ludzkie i łamią wszelkie zasady etyki i religii.

przez texas-ranger,
    2009-06-10 16:18:25

Jeśli chodzi omnie to mam nadzieje że temat zostanie całkowicie skasowany...Po co wogle takie tematy na ogólno dostępnym forum...Skyline_mts przyznaj sie oglądałem wszystkie dostępne filmiki w całości??Ja zobaczyłem ze 30 sek filmu co tłuczą gościa w lesie i nawet niechce myśleć co jest dalej...I tak jak wspomniano wcześniej... Do tego forum mają dostęp też dzieci i w takie tematy bedą z ciekawości zaglądać...Dlamnie to jest chore i to bardzo...Jestem ciekawy jaką to sprawia im przyjemność że kogoś zabiją, albo ...więcej

przez ~kubka,
    2009-06-10 16:37:55

nie chcę się czepiac, ale +18, nie chcesz to nie wchodź, to aż zachęta. Co prawda wytrzymam każdy filmik - ale po prostu nie sprawia mi przyjemności oglądanie takich rzeczy, więc w żaden nie kliknąłem - odrąbywanie głowy nie jest dobrym powodem dla zakładania tematu na forum motorzycajnym, mogłeś zapodac linkiem w innym temacie i napisac co tam jest, wtedy kto by chciał, kliknąłby, ale nowy temat to chyba za dużo. Liczysz, że będę zapodawał kastracje, sekcje zwłok, podcinanie gardła i wnętrzności, a każdy rzuci ...więcej

przez pablo77,
    2009-06-10 18:32:35

Dla mnie temat może zostać, lecz skoro większość mówi że powinien odlecieć albo zostać skasowany to nie ma sensu już. Tylko negatywnie to wpyłnie na forum, na atmosferę i z tego co widzę na opinię o Tobie Matys. Może się mylę, moja opinia się nie zmienia przez jeden temat. a tutaj wszyscy jakoś ostatnio negatywnie nastawieni do nowych tematówa może po prostu wszystkim wystarczy taka ilość tematów jak jest ? Jest praktycznie o wszystkim i nie ma co na siłe tworzyć. I tak generalnie ciężko jest przejrzeć wszystkie...więcej

przez bellatrix,
    2009-06-10 18:58:11

ja tylko mam jedno pytanko da mi ktoś linka (może być na pw) do tego filmu ruskie prosektorium?

przez ~mały007,
    2009-06-10 22:47:03

czyżby o to chodziło?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij