[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Problemy moderacyjne

VT mini konkurs
    przez bartekrozynek17,
    2009-05-11 12:43:56

Pany jak uważacie, ciągniemy mini konkursy? Frekwencja poraża... jakby co mogę wrzucić w nagrodę to coś:

przez ~Nitric,
    2009-05-11 13:01:24

no poraża, poraża. Może pociągnijmy do końca tą edycje. Jeżeli frekwencja nadal bedzie tak mała, będziemy chyba zmuszeni zawiesić minikonkursy, przynajmniej na jakiś czas. Mozna sprobować wrócic do nich w okresie wakacji, kiedy to teoretycznie wiecej osób powinno mieć czas na VT. Jeżeli i to nie przyniesie efektu, trzeba rozważyć definitywne zakończenie konkursów w tej formie i sprobować w zamian puszczać, jako jedyne, konkursy VT w formie jaką zaproponował kubka.

przez ~kubka,
    2009-05-11 17:36:20

mnie raczej to przeraża. W dodatku w głosowaniu oddałem głosy tylko ja i Poster

przez ~Manx,
    2009-05-18 22:22:08

Popieram waszą decyzję o zawieszeniu. Nie ma co ciągnąć konkursów w których nikt nie chce startować i reputacja leci na łeb na szyję. Kurcze kiedyś poziom był przyzwoity a teraz poooleciało . Wstrzymajmy się do połowy czerwca - wtedy postaram się zorganizować jakąś godną reaktywację.Czy jest wśród nas ktoś kto ogarnia na bieżąco polską scenę VT (bo ja już jakiś czas temu nieco wypadłem z tematu )? Przydałby mi się ktoś taki, kto ogarnia, a przy okazji startuje w jakiś konkursach na zewnątrz. Chciałbym zreanimować upadły dział VT ino właśnie przydałby mi się taki kontakt.

przez bartekrozynek17,
    2009-05-19 09:19:33

fliox design?

przez ~Nitric,
    2009-05-19 13:39:23

dobrze byłoby gdyby na stronie głównej amis pojawiła sie jakas informacja o toczonych konkursach. Może wsród przeglądajacych serwis, a niekoniecznie forum, znalazłyby sie osoby chętnie do wzięcia udziału w zmaganiach.Można tez spróbować wprowadzić system punktów, coś na wzór tego z Bugselecty. Osoba z największa liczba pointsów po danym okresie (pół roku, rok, kilka edycji etc) w nagrode dostaje jakiś bonus. Gorzej ze znalezieniem sponsora tych bonusów.

przez ~Manx,
    2009-05-19 22:28:31

\'esper\' napisał(-a):fliox design?W sumie racja \'Nitric\' napisał(-a):dobrze byłoby gdyby na stronie głównej amis pojawiła sie jakas informacja o toczonych konkursach. Może wsród przeglądajacych serwis, a niekoniecznie forum, znalazłyby sie osoby chętnie do wzięcia udziału w zmaganiach.Gut idea Można tez spróbować wprowadzić system punktów, coś na wzór tego z Bugselecty. Osoba z największa liczba pointsów po danym okresie (pół roku, rok, kilka edycji etc) w nagrodę dostaje jakiś bonus. Gorzej ze znalezieniem s...więcej

przez ~kubka,
    2009-05-19 22:48:50

jestem za we wszelkich działaniach ratujących mini konkursy, dzięki nim robię to co robię w życiu : D

przez bartekrozynek17,
    2009-05-20 11:02:11

czy sensownym nagrodem w conteście, który mógłby zainteresować większą liczbę userów, mógłby być tablet? Czy Ci co robią, to już raczej tablety mają i mieliby to we w dupie?

przez ~Nitric,
    2009-05-20 13:15:10

wydaje mi się, że każda nagroda, bez znaczenia czy takową już ktoś posiada czy nie, zachęci ludzi do brania udziału w konkursach.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij