[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Renault

Nowa Laguna
    przez mens-health,
    2008-01-07 20:32:46

Czy uważacie, że nowa Laguna znajdzie sie w 3 najlepszych limuzyn klasy średniej jak mówił szef Renault??

przez ~szycha,
    2008-01-07 21:33:23

Wydaje mi sie ze nie.Dlaczego?Otóż po pierwsze stylistyka: ostatnio francuzi są zbytnio awangardowi co szczególnie przy niemieckiej konkurencji nie jest chyba szczęśliwym rozwiązaniem.Po drugie: technika i rozwiązania techniczne.Jak wiadomo w tych sprawach dominują w Europie niemcy a francuzi jeśli chodzi o silniki i skrzynie biegów czy zawieszenia nie mogą sie pochwalić niczym szczególnym ( może oprócz Citroena i jego zawieszenia hydro-pneumatycznego). Dla przykładu już teraz w pierwszych testach nowa Laguna zb...więcej

przez ~WITO,
    2008-02-26 14:15:54

No co ty renault niech idzie produkować zabawki a nie samochody!!!

przez ~WITO,
    2008-02-26 14:17:50

Zobaczymy po 2. latach

przez ~gregow,
    2008-06-24 10:16:57

moja nowa laguna 2.0L diesel spala w mieście 13,3 litra oleju, a komp. pokazuje, ze przegląd powinienem zrobic po 12 tys km co nie jest zgodne z danymi producenta.

przez ~diabeł 80,
    2009-03-01 17:42:38

Co wy wiecie na temat Renault. Opinie na temat tych samochodów tworzą ludzie dla ludzi. Ja mam lagunke 1.9 DCi z 2004 roku kupiona we Francji która ma przejechane 148 tyś. kilometrów i nic się zupełnie nie działo. Turbina jak działała tak działa( obchodzę sie z nią tak jak zaleca producent), czujnik pomiaru powietrza w kołach jak działał tak działa, tylko przy 90 tys. wymieniałem rozrząd i samochód jeździ sobie w najlepsze. Tankuję tylko na Shelu i jeżdżę i nie chcę innego samochodu. Pozdrawiam wszystkich użytkowników Renault.

przez ~Robi,
    2009-03-02 20:53:45

> No co ty renault niech idzie produkować zabawki a nie samochody!!!nie mow tak bo renault to dobra marka sprawdzajaca sie w 99,9%

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij