[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Renault

czy warto mieć Kangoo?
    przez mens-health,
    2007-12-22 18:42:05

Witam fanów Auto Motor i Sport w Polsce.Od dwóch lat posiadam Renault Kangoo 1.4 benzyna, rocznik 1999. Samochód kupiłem od pierwszego właściciela. Był kupiony w Polsce u dealera.Obecnie ma 98 tyś km. przebiegu. Jest to wersja osobowa, 5-cio miejscowy z pełnym przeszkleniem. Podstawowa zaleta auta to ogromny i uniwersalny bagażnik. Ze względu na wysokość auta wszystkie osobowe kombiaki przy nim wysiadają. Można przewieźć bardzo wysokie przedmioty. Kanapa tylna jest dzielona asymetrycznie więc konfigurować bagażn...więcej

przez ~slowikberos,
    2007-12-23 10:14:42

Jeździłem trzema różnymi Kangoo - 1.4, 1.9D i teraz 1.9 dTi z 2002 roku. Cecha wspólna wszystkich egzemplarzy to tendencja do drobnych ale denerwujących usterek. We wnetrzu asceza rodem z \"dostawczaka\" - gołe blachy i makabryczny jakościowo plasik. To jednak tyle minusów. Samochód bardzo praktyczny i wbrew pozorom - komfortowy. Silnik 1.4 przy pełnym obciążeniu dostawał zadyszki ale na codzień spokojnie wystarczał. 1.9 dTi to inna \"bajka\" - moim zdaniem jest optymalną jednostką napędową do tego auta: moc i m...więcej

przez ~auto motor i sport,
    2008-03-25 15:50:24

mam dostawczaka, i jak dla mnie jest najlepszy na biwaki, ale jak będę kupował dostawczaka następnego to już nie kangoo tylko caddy, no może kangoo 4x4

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij